Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Finance,, Podkategorie: Účetnictví,

 • Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN)

  http://www.cafin.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky asociace. CAFIN podporuje výzkum, výuku i vzdělávání v oblasti finančního řízení. Organizace sdružuje odborníky se zájmem o problematiku finančního řízení. Asociace se rovněž věnuje vydávání odborných publikací, vytváří procesní, metodické, tematické i oborové standardy na poli finančního řízení a řízení výkonnosti. Web obsahuje přehled pracovních skupin, know-how, projekty a další informace.

  Zařazeno: Účetnictví , Vzdělávání, rekvalifikace

 • Daně & účetnictví aktuálně

  http://www.du.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál pro daně a účetnictví provozovaný nakladatelstvím Verlag Dashöfer. Aktuality (novinky z jednání vlády a Parlamentu). Články. Daňový kalendář. Dotazy (archiv dotazů a odpovědí; možnost zeptat se odborníků). Adresář úřadů (FÚ a dalších státních orgánů). Cestovní náhrady (sazby pro tuzemské/zahraniční pracovní cesty; průměrné ceny pohonných hmot). Kurzy měn. Sazby ČNB. Sbírka zákonů (kompletní anotace právních předpisů). E-mail noviny zdarma. Česky.

  Zařazeno: Daňoví poradci , Daně , Účetnictví

 • Faktury v. 1.9

  http://www.mbsw.cz/produkty/fa/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetové stránky společnosti Milan Bánovský (MB), která kromě dalších počítačových programů nabízí download freeware (program ke stažení zdarma) Faktury (verze 1.9), který jednoduše vyhotoví fakturu, dodací list nebo pokladní doklad. Je vhodný pro plátce i neplátce DPH, pro malé podnikatele a živnostníky. Umožní často použitý doklad uložit jako šablonu a pak znovu použít; možnosti volby číselné řady; možnost zaokrouhlení; možnost částky k ůhradě; práce v síti; možnost použití různých symbolů měny; kniha vydaných faktur; faktura, dodací list, příjmový doklad i ve slovenštině. Česky.

  Zařazeno: Účetnictví

 • Katalog účetních

  http://www.katalog-ucetnich.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  On-line katalog účetních v České republice. Jednotlivé účetní lze vyhledávat podle regionů České republiky, dále podle volitelných oborových kritérií a specializace jednotlivých účetních (auditoři, účetní poradenství, daňové poradenství, finanční poradenství, offshore poradenství, vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, vedení zahraničního účetnictví, zakládání společností, outsourcing). Doplňkem stránek jsou oborové novinky a zajímavosti.

  Zařazeno: Daňoví poradci , Účetnictví

 • Komora certifikovaných účetních

  http://www.komora-ucetnich.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Komory certifikovaných účetních. Samostatná organizační složka Svazu účetních. Vydává etický kodex a další normy usměrňující činnost certifikovaných účetních, dohlíží na dodržování norem, zajišťuje pokračující odborné vzdělávání. Statut. Normy. Informace pro členy. Seznam členů a právnických osob. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Asociace , Daňoví poradci , Účetnictví

 • Poradci sobě

  http://poradci-sobe.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Nezávislý komunitní web pro finanční poradce, finanční konzultanty a profesionály z finančního sektoru. Většina informací je přístupná výhradně registrovaným uživatelům (registrace je bezplatná). Cílem webu je umožnit vzájemnou komunikaci finančním poradcům, kultivovat jimi poskytované poradenské služby, informovat o novinkách z oboru a ulehčit výměnu zkušeností (tematické rubriky: investice, pojištění, penzijní připojištění, stavební spoření, hypotéky, úvěry). Součástí webu je i rozsáhlá produktová databáze.

  Zařazeno: Daňoví poradci , Účetnictví , Pojištění

 • Sagit

  http://www.sagit.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetové stránky ostravského nakladatelství ekonomické a právní literatury. Kromě nabídek tištěných a elektronických publikací jsou na webu bezplatně zpřístupněny novinky, aktuality i odsáhlejší texty z oboru (informace o úpravách zákonů, FAQ apod.). Materiály jsou rozděleny podle následujících kategorií: Daně a poplatky; Účetnictví; Občanské a obchodní právo; Pracovní právo, mzdy, platy, náhrady; Sociální zabezpečení a zdravotní pojištění; Správní právo; Cestovní náhrady; Konkurs a vyrovnání; Ochrana hospodářské soutěže; Ochrana spotřebitele; Vveřejné zakázky; Živnostenské podnikání; Základy Evropského práva; Ostatní. Z oblasti zákonů jsou zdarma tyto materiály: Obsah Sbírky zákonů; Sbírka mezinárodních smluv; Finanční zpravodaj; Anotace. K některým dalším službám je nutná placená registrace. Česky.

  Zařazeno: Zákony , Daně , Účetnictví

 • Svaz účetních

  http://www.svaz-ucetnich.eu/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Svazu účetních (SÚ). Dobrovolná profesní organizace sdružující účetní, auditory, daňové poradce. Kontakt na základní organizace. Stanovy. Metodická sekce. Sekce výstav a služeb. Odkaz na Institut svazu účetních. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Asociace , Daňoví poradci , Účetnictví

 • Účetní kavárna

  http://www.ucetnikavarna.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Komunitní účetní portál provozovaný společností Wolters Kluwer ČR (dříve ASPI). Aktuální zpravodajství, odborné články, výklady, účtové osnovy, slovníky, komentáře k zákonům, a další informace z účetní a daňové oblasti.

  Zařazeno: Daňoví poradci , Účetnictví