Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Finance,, Podkategorie: Audit,

 • Komora auditorů České republiky

  http://www.kacr.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Komory auditorů ČR (KA ČR). Samosprávná profesní organizace zřízená zákonem za účelem regulace auditorské profese na území ČR. Co je auditu, auditorské služby. Komora a její role (Organizace a vztahy). Seznamy auditorů a auditorských společností (seznam vyškrtnutých). Dokumenty (Auditorské směrnice. Etický kodex). Nabídka odborné literatury a vzdělávacích akcí. Osvědčení k poskytování auditorských služeb (Podmínky pro zápis do Komory. Auditorské zkoušky). Časopis Auditor. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Audit , Asociace

 • Registr kontrolních akcí NKÚ

  http://www.nku.cz/scripts/rka/default.asp Nahlásit nefunkční odkaz

  Sekce stránek Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ), jehož hlavním posláním je zajistit, aby bylo nakládáno hospodárně s prostředky daňových poplatníků, s prostředky vybíranými na základě zákona a s majetkem státu. Vyhledávací formulář s možností sestav: všechny kontroly; kontroly zatím neuzavřené; kontroly nepublikované dle zákona; zrušené kontroly; závěry projednávané vládou; trestní oznámení. Česky.

  Zařazeno: Finance , Audit