Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Mezinárodní instituce,, Podkategorie: OSN,

 • Evropská unie v OSN

  http://eu-un.europa.eu/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální prezentace delegace Evropské unie v OSN. Informace o spolupráci EU s OSN, politiky a deklarace, možnosti lobbingu pro EU v OSN, evropské priority v OSN, novinky, aktuality, možnost odběru novinek e-mailem, základní informace o EU a jednotlivých členských zemích, odkazy na související internetové stránky.

  Zařazeno: OSN , Instituce EU

 • Informační centrum OSN v Praze

  http://www.osn.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky pražského informačního centra Organizace Spojených národů (OSN). Tématické sekce: Mír a bezpečnost; Lidská práva; Humanitární otázky; Mezinárodní právo a Ekonomický a sociální rozvoj. Základní informace o OSN, činnost organizace v České republice, zprávy a dokumenty (roční zprávy, UN bulletin, aktuality), služby OSN (knihovna, konzultace, nabídka publikací), download dokumentů a publikací v elektronické podobě, odkazy na další stránky OSN a související, otázky a odpovědi. Česky.

  Zařazeno: OSN , Svět

 • Mezinárodní organizace práce

  http://www.ilo.org Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Mezinárodní organizace práce ILO, specializované tripartitní organizace OSN, jejímž cílem je podpora sociální spravedlnosti a mezinárodně uznávaných lidských a pracovních práv. Informace o ILO (cíle, historie, oblasti a systém činnosti), struktura a náplň činnosti jednotlivých oddělení, regiony působení, hlavní témata (např. práce dětí, podpora zaměstnanosti, rovnost a diskriminace, nucená práce, HIV/AIDS), činnost ILO (mezinárodní standardy, setkání, projekty, publikace a výzkum, statistika a databáze).

  Zařazeno: OSN , Svět

 • Mezinárodní telekomunikační unie

  http://www.itu.int/en/pages/default.aspx Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Mezinárodní telekomunikační unie (ITU), specializovaní organizace OSN, která je globálním koordinátorem telekomunikačních sítí a služeb. Informace o ITU (struktura, základní dokumenty, cíle, historie), oblasti činnosti (radiokomunikace, standardizace, rozvoj, telekomunikace), kalendář akcí, publikace, statistika.

  Zařazeno: OSN , Obchodní organizace

 • OSN

  http://www.un.org Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Organizace Spojených národů OSN. Informace o OSN, její struktura a organizace, členské státy, informační centra OSN. Hlavní rubriky: mír a bezpečnost, rozvojová spolupráce, lidská práva, humanitární akce, mezinárodní právo. Postoj OSN k různým oblastem života (např. občanské společnosti, podnikání). Služby a informační zdroje - dokumenty, mapy, tendry, publikace, knihovna, databáze. Přehled konferencí a dalších akcí. Aktuální témata.

  Zařazeno: OSN

 • Stálá mise České republiky ve Vídni

  http://www.mzv.cz/mission.vienna Nahlásit nefunkční odkaz

  Mise zastupuje ČR při OSN, Organizaci pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) a dalších mezinárodních organizacích se sídlem ve Vídni. V OSN se jedná především o Mezinárodní agenturu pro atomovou energii (IAEA), Organizaci pro průmyslový rozvoj (UNIDO), Komisi OSN pro narkotika a Komisi OSN pro prevenci zločinu a trestní spravedlnost. Mise dále zastupuje ČR např. v mezinárodních režimech pro kontrolu exportu (tzv. Wassenaarské ujednání nahrazující bývalé COCOM), ve Skupině jaderných dodavatelů (NSG) a při Mezinárodním středisku pro rozvoj migrační politiky (ICMPD). Základní údaje o misi, kontaktní údaje, informace o činnosti stálé mise. Česky, anglicky.

  Zařazeno: OSN , Rakousko , Mise ČR u mezinárodních organizací

 • Stálá mise ČR při Evropské úřadovně OSN v Ženevě

  http://www.mzv.cz/geneva Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky Stálé mise ČR při Evropské úřadovně OSN ve Švýcarsku. Základní údaje o misi, kontaktní údaje, informace o činnosti, důležitá upozornění a další zprávy (ČR ve Světové obchodní organizaci WTO, krajané ve Švýcarsku, víza a konzulární informace, odkazy na související internetové stránky). Česky, anglicky.

  Zařazeno: OSN , Švýcarsko , Mise ČR u mezinárodních organizací

 • Stálá mise ČR při OSN v New Yorku

  http://www.mzv.cz/un.newyork Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky Stálé mise ČR při centrále OSN v New Yorku. Základní údaje o misi, kontaktní údaje, informace o činnosti, důležitá upozornění a další zprávy, odkazy na související internetové stránky. Česky, anglicky.

  Zařazeno: OSN , Spojené státy americké , Mise ČR u mezinárodních organizací

 • UNCTAD

  http://www.unctad.org Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Konference OSN pro obchod a rozvoj UNCTAD. Informace o organizaci (hlavní činnosti, vztahy s dalšími institucemi, vztah k občanské společnosti, členství). Digitální knihovna obsahující dokumenty vytvořené UNCTAD, jako např. statistické databáze, ekonomické zprávy, analýzy. Kalendář událostí a zasedání UNCTAD. Programy - hlavní oblasti jsou Afrika a nejchudší země, globalizace a rozvoj, mezinárodní obchod, investice a podnikání, technologie a logistika. Statistika, technická spolupráce.

  Zařazeno: OSN

 • UNESCO

  http://en.unesco.org/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální prezentace Organizace Spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu UNESCO. Web je rozdělen na šest hlavních rubrik: UNESCO, vzdělání, přírodní vědy, sociální a humanitní vědy, kultura, komunikace a informace. Každá rubrika má vlastní témata v podrubrikách a teritoriální rozdělení (Afrika, Arabské státy, Asie a Pacifik, Evropa a Severní Amerika, Latinská Amerika a Karibik).

  Zařazeno: OSN