Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Cestovní ruch,, Podkategorie: Cestovní průvodce, doprava,

 • Airways.cz

  http://www.airways.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál s praktickými informacemi o letecké dopravě. Aktuální oborové zprávy z ČR, Evropy, Ameriky, Asie, Austrálie; nová letadla; nové aerolinie; nové aerolinky; letové řády; atlas letadel; vyhledávání a nabídky letenek; FAQ; oborové odkazy. Česky.

  Zařazeno: Doprava , Jízdní řády , Cestovní průvodce, doprava

 • Časopis a portál COT Business

  http://www.cot.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Nezávislý časopis a Internetový server cestovního ruchu - Communication On-line Ttravel Business (COT). Novinky z oblasti turistiky a cestovního ruchu z domova i ze zahraničí; informace z regionů; destinace z celého světa; seznamy a reference cestovních kanceláří; informace o ubytování, gastronomii, dopravě; informace pro podnikatele (trendy, statistiky, asociace, sdružení, konference, pojišťovny aj.); veletrhy; nabídka inzerce. Plné texty vybraných článků z tištěné verze časopisu COT business. Stránky společnosti COT media. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Tisk , Cestovní průvodce, doprava

 • Dopravní podnik Brno

  http://www.dpmb.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální internetové stránky brněnských Dopravních podniků (DP). Web obsahuje aktuální zprávy vážící se k místní dopravní situaci, změnám spojení, výlukám; chystaným úpravám apod. Základní informace o DP; dopravní informace; tarify a ceny; jízdní řády; lodní doprava; FAQ. Možnost odběru novinek e-mailem. Česky, základní informace anglicky, německy.

  Zařazeno: Doprava , Cestovní průvodce, doprava

 • Dopravní podnik Ostrava

  http://www.dpo.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální internetové stránky ostravských Dopravních podniků (DP). Web obsahuje aktuální zprávy vážící se k místní dopravní situaci, změnám spojení, výlukám; chystaným úpravám apod. Základní informace o DP; tarify; ceny; prodej jízdenek; jízdní řády; FAQ; komerční nabídky DP Ostrava. Česky.

  Zařazeno: Doprava , Cestovní průvodce, doprava

 • Dopravní podnik Praha

  http://www.dpp.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální internetové stránky pražských Dopravních podniků (DP). Informace o pražské integrované dopravě (PID). Web obsahuje aktuální zprávy vážící se k místní dopravní situaci, změnám spojení, výlukám, chystaným úpravám apod. Základní informace o DP, historie dopravy a DP, dopravní informace, tarify, ceny, bezbariérové cestování, vyhledávání spojení, tisk jízdních řádů, FAQ. Download jízdních řádů ve formátu PDF, propagační materiály, mapy. Nabídky pro středoškolské vzdělávání, odkazy na oborové weby. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Doprava , Cestovní průvodce, doprava

 • Foreign and Commonwealth Office FCO

  http://www.fco.gov.uk/en/travel-and-living-abroad/travel-advice-by-country/europe Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky britské vládní organizace FCO na podporu britských občanů v zahraničí. Web obsahuje mj. důležité a aktuální informace pro cestovatele/podnikatele o situaci v jednotlivých zemích světa - bezpečnostní situace, zdravotní riziko a další. Anglicky.

  Zařazeno: Cestovní průvodce, doprava

 • In Your Pocket (City Guides)

  http://www.inyourpocket.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Online průvodce evropskými městy poskytuje sérii turistických průvodců po více než dvaceti evropských městech dvanácti středoevropských a východoevropských států (fulltext a rovněž download v PDF; nabídka prodeje tištěných verzí). Informační servis zahrnuje: dopravní dostupnost, hotely, restaurace, turistické zajímavosti, kina, divadla, kalendář kulturních a společenských akcí, obchody (profil, adresy), užitečné adresy, dopravní a komunikační systém (adresy, služby poskytované příslušnými institucemi), detailní mapy, cestovní kanceláře, půjčovny aut apod. Odkazy na příbuzné webové stránky. Anglicky.

  Zařazeno: Cestovní průvodce, doprava

 • Turistické regiony ČR

  http://www.tourism.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál věnovaný turistickým lokalitám České republiky vytvořený Asociací turistických regionů České republiky - ATUR ČR. Základní informace o ATUR, vyhledávání lokalit podle regionů nebo podle sekcí (UNESCO, církevní památky, historická místa, hrady, zámky, lázně, příroda, aktivní dovolená, kongresová turistika). Samostatné složky: Česká republika; Příroda a její ochrana; Památky a zajímavosti; Folklor a tradice; Kultura - zábava - sport; Lázeňství; Turistika & volný čas; Kongresová turistika; Ubytování - stravování. Česky, anglicky, německy, francousky, polsky, rusky.

  Zařazeno: Cestovní průvodce, doprava , Hotely, ubytování