Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Cestovní ruch,, Podkategorie: Hotely, ubytování,

 • Asociace hotelů a restaurací ČR (AHR)

  http://www.ahrcr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky asociace, která vznikla v roce 2006 sloučením dvou dominantních profesních organizací v oblasti hotelnictví a gastronomie (HO.RE.KA ČR Sdružení podnikatelů v pohostinství a cestovním ruchu spolu a Národní federací hotelů a restaurací ČR). Základní informace o AHR. Aktuality. Kalendář akcí. Certifikace hotelů/restaurací (hvězdičkový systém). Poradenská činnost. Vzdělávání (semináře, ediční činnost, Vysoká škola cestovního ruchu hoteliérství a lázeňství). Oborové dokumenty. Členská sekce. Newsletter. Česky.

  Zařazeno: Služby , Asociace , Hotely, ubytování

 • Konfederace národních asociací hotelů, restaurací a kaváren

  http://www.hotrec.org Nahlásit nefunkční odkaz

  Webové stránky Konfederace hoteliérských a restauračních zařízení v EU, respektive ve 22 evropských zemích (Confederation of National Associations of Hotels, Restaurants, Cafés and Similar Establishments, HOTREC). Role, struktura, cíle a funkce HOTREC. Celkové údaje z oblasti hotelnictví, restaurací a kaváren v Evropě ve spojitosti s turistickým ruchem. Oborové statistiky (turistika: top 10 světových destinací - současných a budoucích, 2020 -, tržby podle regionů) legislativa EU. Vymezení rozvojových oblastí činnosti HOTREC - slaďování legislativy v rámci EHP. Aktuální oborové zpravodajství (náhled do periodika Live from Brussels). Adresář národních členů a pozorovatelů HOTREC. Seznam zemí s dosažitelnými seznamy (adresáři) hotelů na Internetu nebo hotelovými asociacemi.

  Zařazeno: Instituce EU , Hotely, ubytování , Evropa

 • Turistické regiony ČR

  http://www.tourism.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál věnovaný turistickým lokalitám České republiky vytvořený Asociací turistických regionů České republiky - ATUR ČR. Základní informace o ATUR, vyhledávání lokalit podle regionů nebo podle sekcí (UNESCO, církevní památky, historická místa, hrady, zámky, lázně, příroda, aktivní dovolená, kongresová turistika). Samostatné složky: Česká republika; Příroda a její ochrana; Památky a zajímavosti; Folklor a tradice; Kultura - zábava - sport; Lázeňství; Turistika & volný čas; Kongresová turistika; Ubytování - stravování. Česky, anglicky, německy, francousky, polsky, rusky.

  Zařazeno: Cestovní průvodce, doprava , Hotely, ubytování