Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Média,, Podkategorie: Tisk,

 • Brno Business

  http://www.ibrno.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Elektronická verze časopisu Brno Business. Jednotlivé články jsou k dispozici online. Časopise je provázán s rozcestníkem iBrno (mj. kategorie: Úřady; Obchody a služby; Ekonomika; Kultura; Restaurace a hotely; Zdravotnictví). Nabídka dalších periodik. Možnost zasílání elektronických novin zdarma. Archiv vybraných článků. Kalendář akcí. Česky.

  Zařazeno: Tisk

 • Cable News Network (CNN)

  http://www.cnn.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky nejstarší výhradně zpravodajské televizní stanice zaměřené na podrobný monitoring událostí v celém světě. Internetové stránky publikují informace souběžně s údaji poskytovanými v klasické obrazové televizní verzi. Sekce: Aktuální zprávy ze světa, aktuality z území Spojených států amerických (USA), počasí, ekonomické a obchodní zpravodajství, sportovní události, politika, právo, technologie, věda a výzkum, zdraví, zábava, cestování, vzdělávání. Nabídka reklamy, informace o vysílání, nabídka dalších služeb. Možnost odběru novinek e-mailem. Odkazy na další stránky skupiny CNN. Anglicky.

  Zařazeno: Tisk , Televize

 • Časopis a portál COT Business

  http://www.cot.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Nezávislý časopis a Internetový server cestovního ruchu - Communication On-line Ttravel Business (COT). Novinky z oblasti turistiky a cestovního ruchu z domova i ze zahraničí; informace z regionů; destinace z celého světa; seznamy a reference cestovních kanceláří; informace o ubytování, gastronomii, dopravě; informace pro podnikatele (trendy, statistiky, asociace, sdružení, konference, pojišťovny aj.); veletrhy; nabídka inzerce. Plné texty vybraných článků z tištěné verze časopisu COT business. Stránky společnosti COT media. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Tisk , Cestovní průvodce, doprava

 • Časopis Kapitál

  http://www.kapital.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Elektronická verze ekonomického měsíčníku Kapitál. Exkluzivní články od zahraničních i tuzemských autorů, rozhovory, komentáře, analytické studie i prestižní žebříčky úspěšných firem i jednotlivců. Inspirace jak nakládat s kapitálem. Web obsahuje plné texty článků publikovaných v doposud vydaných číslech tištěné verze časopisu. nabídka dalších produktů vydavatelství EuroMedia CS. Česky.

  Zařazeno: Tisk

 • Časopis Obec & finance

  http://www.triada.cz/oaf/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Elektronická verze odborného periodika pro ekonomické otázky obcí a měst. (Sekce stránek firmy Triada, společnosti s celostátní působností na poli výrobků a služeb pro města a obce.) Časopis je určen především představitelům obcí a měst, úřadům veřejné správy a firmám, které nabízejí své výrobky a služby municipální sféře. Časopis je distribuován do všech obcí a měst ČR, na všechny obce s rozšířenou působností a krajské úřady. Nabídka tištěné verze časopisu; obsah starších čísel; vybrané články v elektronické podobě. Česky.

  Zařazeno: Tisk

 • Časopis Personalista

  http://www.personalista.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Online časopis pro personalisty. Jednotlivé články, tipy a rady jsou rozděleny do sekcí: Novinky; Motivace pracovníků; Získávání a výběr; Rozvoj pracovníků; Outsourcing; Pracovní právo; PR a Reklama. Možnost odběru novinek e-mailem. Česky, shrnutí článků anglicky.

  Zařazeno: Tisk , Personální agentury

 • Časopis Prosperita

  http://www.prosperita.info/casopis Nahlásit nefunkční odkaz

  Měsíčník si klade za cíl podporovat tvořivý proces podnikání, inovativní aktivity, sám je iniciovat a také se jich účastnit. K tomu využívá Prosperita podnikatelských směrů definovaných úspěšnými malými i velkými společnostmi, provádí analýzu jejich postupů a hlavně zveřejňované příspěvky podkládá informacemi vysoké jakosti. Mnohé náměty získává od profesních uskupení, jejichž je partnerem. Časopis Prosperita vychází již od roku 1999 a ve svém obsahu každý měsíc shrnuje hodnotné informace z oblasti podnikání, ekonomických vztahů a v neposlední řadě odborné informace rozličných oborových skupin. Informační jádro časopisu Prosperita tvoří originální, vlastní redakční materiály, především články a rozhovory. Časopis rovněž spolupracuje s PR a reklamními agenturami, které zastupují nejrůznější klienty. Česky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání , Tisk

 • Časopis Trafikant

  http://www.trafikant.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Online verze časopisu distribuční sítě PNS a.s., oborového časopisu určeného především drobným podnikatelům - provozovatelům drobných prodejen denního tisku, trafik a tabáků. Praktické rady a informace pro prodavače denního tisku a provozovatele trafik, komentáře k relevantním vyhláškám a oborovým legislativním dokumentům, přehled českého mediálního trhu, aktuální číslo, přístupný archiv starších vydání, FAQ, katalog vydavatelů. Česky.

  Zařazeno: Tisk

 • Česká tisková kancelář

  http://www.ctk.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Základní informace o ČTK. Zpravodajské služby: Denní zpravodajství, novinky, databáze EU, ekonomické zpravodajství, zahraniční zpravodajství, tiskové zprávy (Protext), zprávy dne, Newsletter ČTK, fotoprodejna, infobanka pro zaregistrované. Odkazy na dceřiné společnosti Newton IT, Neris, Čekia. Zpravodajství na mobil formou SMS a MMS. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Tisk

 • Deník Veřejné správy

  http://denik.obce.cz/go/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetový zpravodaj, který přináší aktuální informace z oblasti státní správy a samosprávy, měst, obcí a regionů. Je koncipován tak, aby byl čten každý den jako první ranní noviny pro pracovníky veřejné správy. Vychází pod záštitou Svazu měst a obcí České republiky. Aktuality, události, ekonomika, zveřejněné dokumenty, životní prostředí, regiony, bydlení, reforma VS. Zpravodaj MZe. Česky.

  Zařazeno: Tisk , Regiony, města, obce