Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Vyhledávače,, Podkategorie: Oborové, firemní,

 • ABC Českého Hospodářství - Katalog českých firem

  http://firmy.abc.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Sekce internetového portálu ABC Českého Hospodářství zpřístupňující databázi firem v ČR, spravovanou stejnojmenou společností. Databáze má napomáhat tvorbě nových obchodních příležitostí. Online adresář obchodních kontaktů roztříděný dle jednotlivých oborů. Intuitivní ovládání. Vyhledávat lze podle názvu firmy, města, produktu, adresy a značky. Dále web obsahuje FAQ pro uživatele a vstup do dalších sekcí portálu. Česky.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Databáze firem

 • abcHistory.cz

  http://abchistory.cz/index.html Nahlásit nefunkční odkaz

  Virtuální centrum pro snazší orientaci v historii a dějepisu. Obsáhlý katalog anotovaných odkazů zpřehledňující domácí i zahraniční internetové stránky věnované vedle obecné historie také archivnictví, dokumentaristice, knihovnictví a souvisejícím informačním vědám. Určeno studentům, podnikatelům v oboru i širšímu okruhu zájemců. Odkazy, články a aktuality; řazeno do přehledných sekcí podle událostí, zemí a historických epoch. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Obecné , Zahraniční , Slovníky, seznamy

 • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES)

  http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Vyhledávání všech ekonomických subjektů evidovaných v ČR. Zobrazení údajů v jednotlivých zdrojových registrech. Vyhledávání ve zdrojových registrech (dle jména subjektu, sídla, obce, finančního úřadu, identifikačního čísla - IČO). Cestralizovaný výstup z jednotlivých registrů. - Registr ekonomických subjektů (RES), Registr plátců daně z přidané hodnoty (DPH), Registr plátců spotřebních daní (SD), Centrální evidence úpadců (CEÚ), Registr živnostenského podnikání (RŽP), Obchodní rejstřík (OR). Česky.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Databáze firem

 • AfaceriOnline

  http://afacerionline.com/index.php/Directory/showMain Nahlásit nefunkční odkaz

  Online obchodní Adresář obsahuje více než 12.000 evropských a mezinárodních společností, výrobků a obchodních nabídek. Vyhledávání podle klíčových výrazů, země, produktů nebo z abecedního seznamu oborů. Anglicky.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Zahraniční

 • Agrární informační systém AGRIS

  http://www.agris.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Národní agrární portál AGRIS. Informační servis z oblasti zemědělství, potravinářství, lesnictví a navazujících odvětví. Zpravodajství AGRIS (očekávané události, aktuální a archivní oborové zprávy z různých informačních zdrojů, informace o počasí, resp. stavu životního prostředí, ceny agrárních plodin a potravin, kurzovní lístek ČNB, databáze článků z odborných periodik). Komoditní a podnikatelské informace, nabídka zboží a služeb (na základě výběru z menu). Regionální informace. Informace o EU (finanční zdroje z EU, legislativa EU, dohody ČR-EU atd. dle výběru z menu). Zemědělské poradenství, vzdělávání. Vyhledávač informací z dané tématiky. Česky.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Potravinářský průmysl , Zemědělství

 • CZ.NIC

  http://www.nic.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Web správce domény nejvyšší úrovně CZ (Cz.NIC) - zájmového sdružení právnických osob, které je hlavním registrátorem internetových domén v ČR. O sdružení CZ.NIC (stanovy, členové, statutární orgány, výroční zprávy). Obecná pravidla registrace domén. Ceník služeb. Vyhledávání zaregistrovaných domén (podle jména, subjektu, kontaktu). Seznam registrátorů domén v ČR. FAQ k problematice. Problémy s doménou - řešení sporů. Vydaná soudní rozhodnutí. Projekty. Archiv. Info k problematice domén (např. .eu). Česky, anglicky.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Informatika

 • eChemPortal

  http://www.echemportal.org/echemportal/index?pageID=0&request_locale=en Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál s informacemi o chemických látkách. Projekt realizovaný OECD ve spolupráci s Evropskou agenturou pro chemické látky (ECHA). Umožňuje centrálně vyhledávat v 19 databázích více než 600 000 záznamům o existujících i nových průmyslových chemických látkách, pesticidech a biocidech. Přímé vyhledávání podle názvu a identifikačního čísla chemické látky, dále podle chemických a fyzikálně-chemických vlastností, osudu a chování látky v životním prostředí, dále podle ekotoxicity, toxicity a rovněž podle Globálního harmonizovaného systému klasifikace a označování (GHS).

  Zařazeno: Oborové, firemní , Chemický průmysl

 • Europages

  http://www.europages.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Evropský obchodní adresář Europages (tj. Eurostránky) typu B2B. Zahrnuje cca 500.000 firem. Databáze firem z více jak 30 evropských zemí představuje výběr nejdynamičtějších firem ve svém oboru. Databáze je převážně tvořena malými a středními firmami; je vhodným zdrojem pro vyhledávání obchodních příležitostí. Vyhledávat lze podle výrobků, služeb, obchodního jména podle oboru činnosti nebo hesla. Web po registraci poskytuje též možnost nabízet a poptávat na elektronickém tržišti. Nabídka inzerce; FAQ. Česky, anglicky, německy a v dalších evropských jazycích.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Zahraniční , Databáze firem

 • Evropská databanka

  http://www.edb.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Komerční online informační a prezentační servis. Seznam partnerů. Jednoduché i rozšířené vyhledávání. Ruční vyhledávání v oborových sekcích. Nabídka databází na CD-ROMu. Periodikum EDB časopis. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Databáze firem

 • Evropská unie 123

  http://www.evropskaunie123.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Specializovaný rozcestník internetových odkazů na stránky Evropské unie (EU) a jiné informační zdroje k EU. Webové stránky jednotlivých států EU, přehled informačních serverů České republiky, tématické servery (pro podnikatele, občany, cestování apod., se zaměřením na EU), stránky se zaměřením na vzdělávání v EU, odkazy na další rozcestníky, soubory ke stažení (dokumenty ČR a EU, právní předpisy EU, e-bulletiny EU a ČR. Česky.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Infoportály o EU