Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Státní správa, samospráva,, Podkategorie: Regiony, města, obce,

 • Benešov

  http://www.benesov-city.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky městského úřadu Benešov. Informace o podobě a chodu úřadu (struktura úřadu, seznam členů zastupitelstva, rady města, kontakty, komise, texty vyhlášek radnice, rozpočet města). Informace pro občany (telefonní seznam, program svatebních obřad, další informace). Kultura a sport (program divadla, kina, kulturních a sportovních akcí). Virtuální procházky, plán města. Informace ze školství (přehled mateřských škol a školských zařízení, kontakty). Informace ze sektoru služeb (hotely a penziony, restaurace). Kalendář akcí. Informační centrum ve městě. Česky.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Beroun

  http://www.mesto-beroun.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační server města Berouna. Základní informace, novinky, úřední deska, adresář, životní situace, e-podatelna, dokumenty, fotoarchiv, radniční list, virtuální průvodce Berounem, středočeský TV magazín, mapy města a kraje, kulturní kalendář. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Blansko

  http://www.blansko.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka města Blansko. Informace městského úřadu a z oblasti samosprávy (kontakty, činnost, aktuální dění, vyhlášky, akce). Informace o Blansku a okolí (historie, mapa města, cestovní ruch, ubytování, Moravský kras). Kultura a sport (programy kulturních zařízení, přehled akcí). Zpravodaje (městský zpravodaj, inzerce on-line). Odkazy na další stránky (Muzeum Blanska, Městská knihovna Blansko, Městská policie). Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Brno

  http://www.brno.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka města Brno. Stránky úřadů a institucí (magistrát, konzuláty, městské části, důležité osoby v samosprávě, orgány státní správy, Městská policie, veřejné zakázky, organizace národnostních menšin, ombudsman). Informace pro podnikatele (podnikatelské prostředí, rozvojové programy, analýza úvěrové spolehlivosti města, strategie rozvoje města a kraje). Centrální mapa stavebních pozemků města. Život v Brně (kultura, sport, festivaly, výstaviště a veletrhy, vzdělávání, univerzita). Euroskop (ČR a EU, informační středisko Brna pro EU). Adresář sociálních služeb. Město a region (historie, pamětihodnosti, zajímavosti v regionu, poloha). Volná místa a výběrová řízení.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Bruntál

  http://www.mubruntal.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka městy Bruntál. Informace Okresního úřadu a městského úřadu (texty usnesení, vyhlášky, záměry, veřejné soutěže, prodeje a pronájmy, kontakty na zastupitele). Investorské stránky (dokumenty z usnesení Městského úřadu, pronájmy a prodeje, přehled lokalit, užitečné odkazy). Města a obce regionu on-line. Turistické stránky (historie, zajímavosti, mapa, ubytování, služby, jízdní řády, cyklistické a turistické trasy, odkazy na turistické lokality a informační centra). Kultura a sport (programy, přehled akcí). Městské informační centrum. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Břeclav

  http://breclav.org/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky města Břeclav. Informace Městského úřadu (struktura a kontakty, vyhlášky, úřední deska, prodeje a pronájmy, rozpočet, poslanci města, archiv zápisů rady a zastupitelstva, formuláře Městského úřadu on-line). Společně v EU (Aktuality, Semináře, Dokumenty, Informace). Podnikání (Okresní hospodářská komora, Společná strategie, Dokumenty pro investory). Kultura, školství a spor. Turistika a volný čas. Aktuality. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Centrum pro regionální rozvoj - Mapový server

  http://mapy.crr.cz/tms/crr_a/default/index.php?reload=1&%23c=353602552C5519376&z=1&l=ajax_default&p= Nahlásit nefunkční odkaz

  Sekce stránek Centra pro regionální rozvoj ČR (CRR). Senzitivní mapa České republiky s možnostmi vyhledávání mnoha projektů a podprojektů souvisejících s regionální problematikou (administrativní členění, euroregiony, mikroregiony, turistické regiony, weby obcí, příroda, doprava, rozvojové plánování a podobně). Česky.

  Zařazeno: Regiony, města, obce , Euroregiony

 • České Budějovice

  http://www.c-budejovice.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky města České Budějovice. Přímé odkazy na instituce, organizace a zařízení ve městě. Orgány města (magistrát, zastupitelstvo, rada města, komise - členové, kontakty, programová prohlášení). Finance (rozpočet, veřejné zakázky, přehled hospodaření, veřejné zakázky, přehled hospodaření, dotace, informace o investicích). Informace o sociální oblasti (sociální dávky, sociální zařízení města, prevence, neziskové organizace). Informace o majetku města. Rozvoj města (územní plán, servis pro investory, rozvojové programy). Kultura, sport. Vyhlášky a předpisy orgánů městské správy. Seznam žádostí a informací pro občany. Odkazy na regionální servery (servery státní správy, ostatní internetové adresy).

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Český Krumlov

  http://www.ckrumlov.info/php/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky Městského úřadu Český Krumlov. Informace úřadu (struktura, městské organizace, poslanci, úřední deska - informace pro veřejnost, přehled prodejů a pronájmů, rozpočet). Česky. Odkaz na server oficiální informační systém regionu Český Krumlov (česky, anglicky, německy). Turistické informace (historie, pamětihodnosti, zajímavosti, služby). Informace pro investory (strategický plán rozvoje, studie, statistiky). Seznamy a adresář podnikatelů v regionu. Kulturní akce.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Děčín

  http://www.mmdecin.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka města Děčín. Samospráva, magistrát (úřední deska, výběrová řízení, kontakty), organizace města, informace pro turisty, informace o městě, kalendář akcí, školství, zdravotnictví, sociální péče, informace pro podnikatele, městská policie, zpravodajství.

  Zařazeno: Regiony, města, obce