Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Zahraniční obchod,, Podkategorie: Poptávky, zakázky,

 • Britská obchodní komora v ČR

  http://www.britishchamber.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetové stránky neziskové organizace British Chamber of Commerce (BCC), sídlící v ČR. Přehled klíčových aktivit. Adresář BCC v evropských zemích. Seznam členů komory s vymezením jejich činnosti. Nabídka komerčních služeb BCC. Obchodní příležitosti. Seznam užitečných internetových adres vládních a vybraných ostatních veřejných institucí v ČR a Velké Británii. Anglicky.

  Zařazeno: Nabídky a poptávky , Velká Británie , Obchodní komory , Poptávky, zakázky

 • Česko-izraelská smíšená obchodní komora

  http://www.ciok.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Česko-izraelské smíšené obchodní komory (CISOK) nabízející odbornou pomoc při jednání se státem Izrael a s tamními firmami, specializované služby a informace při vyhledávání obchodních partnerů, prosazování výrobků a služeb na izraelský trh, zakládání společných joint venture podniků, organizování obchodních cest do Izraele. Základní informace o CISOK a o Izraeli, tendry, nabídka/poptávka izraelských podniků, kalendář akcí, příležitosti pro české podniky v Izraeli, mise do Izraele, důležité dokumenty, ceník služeb, turistické informace.

  Zařazeno: Izrael , Nabídky a poptávky , Obchodní komory , Poptávky, zakázky

 • NetBid - Aukce a obchodování

  http://www.netbid.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Aukční portál, jehož hlavním zaměřením jsou aukce použitých výrobních zařízení. Pro účast na jednotlivých aukcích je v případě prodávajícího i nakupujícího nutná registrace, která je však zdarma. Celá aukce je rozčleněna do následujících oborově zaměřených segmentů: stavebnictví, kancelářská, výpočetní technika, komunikace, tisk, papír, elektro, vozidla, dopravní technika, zvedací zařízení, zpracování dřeva, plastické hmoty, balení, kovoobrábění, potravinářský průmysl, textilní průmysl, ostatní stroje a různé. Součástí je služba pro okamžité zasílání informačních e-mailů o nových nabídkách či poptávkách. Základní informace o NetBid. Česky, anglicky, německy, polsky.

  Zařazeno: Poptávky, zakázky , E-tržiště

 • Obchodní oddělení Velvyslanectví USA

  http://www.buyusa.gov/czechrepublic/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Česká sekce služby BuyUSA, iniciovaná obchodním oddělením Velvyslanectví USA. Účelem služby je pomoci v hledání obchodních partnerů v ČR a USA. Sekce: Najděte si obchodního partnera v USA; firmy USA hledají partnery v ČR; financování obchodních případů a projektů; veletrhy v USA; vývoz do USA. Informace pro americké exportéry. Odkaz na web BuyUSA.com.

  Zařazeno: Nabídky a poptávky , Poptávky, zakázky , Spojené státy americké

 • Rusko - podpora podnikání

  http://www.i-ru.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Nestátní portál podporující českou spolupráci s Ruskem, Ukrajinou, Pobaltím, Střední Asií, východní Evropou a Euroasií. Zabývá se kategorizací událostí a webových zdrojů ve východní Evropě. Portál uživatelům poskytuje internetového průvodce nejprestižnějšími a praktickými portály RU_Netu; PROFI-katalog nabídek, poptávek a firemních vizitek; vývěsku akcí, aktuální ekonomické přehledy, i-RU_fórum; praktické návody. Dále živatelům nabízí zviditelnění pomocí rusifikace jejich e-prezentace a registrací v RU_Netu; poskytnutí moderní statistické, webhostingové a vyhledávací služby; poskytuje teritoriální konzultace a manažerům tréning ruského jazyka.

  Zařazeno: Nabídky a poptávky , Poptávky, zakázky , Rusko

 • Veřejné zakázky SIMAP

  https://simap.ted.europa.eu/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky SIMAP (Systéme d Information pour les MArchés Publics/The European Electronic Procurement Service) - evropského informačního systému veřejných zakázek využívajícího moderních informačních technologií, tedy elektronického obchodování. Byl připraven jak pro uživatele v rámci EU, tak pro obchod s dalšími zeměmi světa. Web obsahuje: Pravidla a směrnice vztahující se k veřejným zakázkám; databázi veřejných zakázek (vyhledávání podle různých kritérií); seznam internetových adres z oblasti elektronického obchodování v Evropě; přehled dalších relevantních projektů a systémů vztahujících se k elektronickým zakázkám. Anglicky, německy a v dalších jazycích EU.

  Zařazeno: Veřejné zakázky , Instituce EU , Poptávky, zakázky