Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Zastupitelské úřady ČR v zahraničí,, Podkategorie: Afrika,

 • Alžírsko - velvyslanectví Alžír

  http://www.mzv.cz/algiers Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Alžírskou demokratickou a lidovou republiku a Maliskou republiku. Základní údaje o zemi, kontaktní údaje, úřední hodiny pro veřejnost, informace o činnosti zastupitelského úřadu, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky, francouzsky.

  Zařazeno: Alžírsko , Afrika

 • Angola - velvyslanectví Luanda

  http://www.mzv.cz/luanda Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Angolskou republiku a Demokratickou republiku Svatého Tomáše a Princova ostrova. Základní údaje o zemi, kontaktní údaje, úřední hodiny pro veřejnost, informace o činnosti zastupitelského úřadu, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, portugalsky.

  Zařazeno: Afrika , Angola

 • Egypt - velvyslanectví Káhira

  http://www.mzv.cz/cairo Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Egyptskou arabskou republiku a Súdánskou republiku. Základní údaje o zemi, kontaktní údaje, úřední hodiny pro veřejnost, informace o činnosti zastupitelského úřadu, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Afrika , Egypt

 • Etiopie - velvyslanectví Addis Ababa

  http://www.mzv.cz/addisababa Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Etiopskou federativní demokratickou republiku, Džibutskou republiku a Madagaskarskou republiku. Velvyslanec je zároveň Stálým představitelem České republiky při Komisi Africké unie a při Hospodářské komisi OSN pro Afriku. Základní údaje o zemích akreditace, kontaktní údaje, informace o činnosti velvyslanectví, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky, francouzsky.

  Zařazeno: Etiopie , Afrika

 • Ghana - velvyslanectví Akkra

  http://www.mzv.cz/accra Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Ghanskou republiku, Gambii, Guineu, Guineu-Bissau, Liberijskou republiku, Republiku Sierra Leone, Tožskou republiku, Pobřeží Slonoviny, Nigerskou republiku a Burkinu Faso. Víza a konzulární informace, obchod a ekonomika, turistické informace, aktuální zprávy z akreditovaných zemí. Česky, anglicky

  Zařazeno: Ghana , Afrika

 • Jihoafrická republika - velvyslanectví Pretoria

  http://www.mzv.cz/pretoria Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Jihoafrickou republiku, Botswanskou republiku, Lesothské království, Mauricijskou republiku, Namibijskou republiku a Svazijské království. Úřední hodiny pro veřejnost, informace o činnosti velvyslanectví, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Jihoafrická republika , Afrika

 • Keňa - velvyslanectví Nairobi

  http://www.mzv.cz/nairobi Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Keňskou republiku, Burundskou republiku, Stát Eritrea, Komorský svaz, Rwandskou republiku, Seychelskou republiku, Sjednocenou republiku Tanzanii, Somálskou republiku a Ugandskou republiku. Kontaktní údaje, úřední hodiny pro veřejnost, informace o činnosti zastupitelského úřadu, víza a konzulární informace. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Afrika , Tanzanie

 • Kongo - velvyslanectví Kinshasa

  http://www.mzv.cz/kinshasa Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Konžskou demokratickou republiku, Konžskou republiku (Brazzaville) a Středoafrickou republiku. Základní informace o zemích, kontaktní údaje, úřední hodiny pro veřejnost, informace o činnosti zastupitelského úřadu, víza a konzulární informace. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, francouzsky

  Zařazeno: Afrika

 • Maroko - velvyslanectví Rabat

  http://www.mzv.cz/rabat Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Marocké království, Senegal a Mauretánskou islámskou republiku. Kontaktní údaje, úřední hodiny pro veřejnost, informace o činnosti zastupitelského úřadu, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky, francouzsky.

  Zařazeno: Afrika , Maroko

 • Nigérie - velvyslanectví Abuja

  http://www.mzv.cz/abuja Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Nigerijskou federativní republiku, Beninskou republiku, Čadskou republiku, Gabonskou republiku, Kamerunskou republiku a Republiku Rovníková Guinea. Informace o činnosti velvyslanectví, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky, francouzsky.

  Zařazeno: Nigérie , Afrika