Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Země světa,, Podkategorie: Indonésie,

 • Indonésie - centrální banka

  http://www.bi.go.id/web/en Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální portál indonéské centrální banky. Politika banky. Peněžní a bankovní indikátory (ukazatele inflace, směnné kurzy, úrokové míry). Platební systém. Finanční stabilita. Regulace. Statistiky, výzkumy a publikace. Sekce informací pro investory. Informace o bance. Možnost objednání newsletteru.

  Zařazeno: Indonésie

 • Indonésie - ministerstvo zahraničních věcí

  http://www.deplu.go.id Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální portál ministerstva zahraničních věcí Indonéské republiky. Zahraniční politika (bilaterální a multilaterální vztahy). Služby veřejnosti. Indonésie a celosvětové problémy. Diplomacie. Smlouvy a konvence. Regionální autonomie. v Indonésii. Ambasády a konzuláty. Novinky, publikace a odkazy.

  Zařazeno: Indonésie

 • Indonésie - obchodní komora

  http://www.kadin-indonesia.or.id/en/# Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky indonéské obchodní a průmyslové komory KADIN Indonesia. Informace o zemi (základní údaje, ekonomika, legislativa), kalendář akcí, vyhledávání obchodních partnerů, analýzy odvětví (zemědělství, nerostné suroviny, průmysl. služby, práce a další). Kontakty na mezinárodní organizace, informace o registraci společnosti. Informace pro investory, malé a střední podniky.

  Zařazeno: Indonésie

 • Indonésie - podpora exportu

  http://www.nafed.go.id Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky na podporu exportu vládní agentury na podporu exportu NAFED (National Agency For Export Development) spadající pod Ministerstvo obchodu Indonéské republiky. Základní informace o NAFED, nabídka informačních, konzultačních služeb, adresář kanceláří a indonéských obchodních center pro podporu obchodu. Přehled aktuálních nabídek, poptávek, kalendář akcí (výstavy, veletrhy, prodejní mise), aktuality, adresář a profily dovozců a vývozců, obchodní statistiky, investiční pravidla, informace o výrobcích, ceny zboží, odkazy na další související zdroje. Možnost zápisu do adresáře podnikatelů.

  Zařazeno: Indonésie

 • Indonésie - podpora investic

  http://www.bkpm.go.id Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální portál pro investory vládní agentury na podporu investic BKPM. Výhody investování v Indonésii (investiční pobídky), investiční průvodce (potřebná povolení a licence, legislativa, daňový systém, žádosti), investiční příležitosti (analýzy odvětví, domácí a mezinárodní obchodní partneři), zóny volného obchodu, infrastruktura, studie.

  Zařazeno: Indonésie

 • Indonésie - podpora podnikání

  http://www.indonesiaboard.com/index.php Nahlásit nefunkční odkaz

  Komerční brána pro obchod s indonéskými subjekty. Nezávislý internetový portál poskytující ekonomické, finanční a komerční informace o Indonésii. Nabídky, poptávky, obchodní příležitosti, investice, aktuality, kalendář událostí, daně, vládní nařízení, ekonomická data, informace o cestování, přehled indonéského exportu, odkazy na další související zdroje. Přehled základních informací pro ty, kteří chtějí žít, pracovat nebo podnikat v Indonésii. Nabídky služeb a pracovních příležitostí. Možnost odběru newsletteru. Anglicky.

  Zařazeno: Indonésie

 • Indonésie - velvyslanectví Jakarta

  http://www.mzv.cz/jakarta Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Indonéskou republiku, Brunej Darussalam, Východní Timor a Singapur. Základní údaje o zemi, kontaktní údaje, úřední hodiny pro veřejnost, informace o činnosti zastupitelského úřadu, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Singapur , Asie , Indonésie

 • Indonésie - zlaté stránky

  http://www.yellowpages.co.id Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetová aplikace telefonního seznamu Yellow Pages. K dispozici jsou rovněž e-mailové adresy komerčních subjektů. Obsáhlá databáze státních institucí i podnikatelských subjektů. Přehledně rozděleno dle jednotlivých oborů. Nabídka inzerce; nabídky různých služeb v oblasti této části Asie.

  Zařazeno: Indonésie

 • Vztahy EU s Indonésií

  http://eeas.europa.eu/indonesia/index_en.htm Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky Evropské služby pro vnější činnost (European External Action Service) zaměřené na vztahy Indonésie s Evropskou unií. Přehled platných smluv a dohod, aktuální informace týkající se vzájemných vztahů a spolupráce a související odkazy. Anglicky.

  Zařazeno: Vnější vztahy EU , Indonésie