Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Země světa,, Podkategorie: Slovensko,

 • Operační program přeshraniční spolupráce Slovenská republika - Česká republika

  http://www.sk-cz.eu Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální prezentace operačního přeshraničního programu. Aktuality, informace o programu, aktuální výzvy, materiály, dokumenty, realizované projekty (brožura ve formátu PDF), FAQ, odkazy na související stránky, diskuze, regionální kontakty. Česky, slovensky.

  Zařazeno: Slovensko , Dotace

 • Slovensko - celní správa

  http://www.colnasprava.sk Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky slovenské celní správy. Web obsahuje: aktuální informace, celní předpisy (dohody, vyhlášky, zákony); základní informace o úřadu a jeho činnosti; celní sazebník (ISST, TARIC, kvóty, kalkulace); veřejné celní sklady; informace o dražbách na úřadech CSSR; informace o vybraných útvarech CSSR; informace o veřejných soutěžích; základní legislativní předpisy. Odkazy na adresy dalších, tuzemských i mezinárodních firem a institucí spojených s celní problematikou.

  Zařazeno: Clo a celní překážky , Slovensko

 • Slovensko - centrální banka

  http://www.nbs.sk Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Národní banky Slovenska. Informace o bance, měnová politika, statistika, dohled nad finančním trhem (cenné papíry, kapitálový trh, pojištění, důchodové spoření, analýzy), operace na finančních trzích, platební systém, legislativa, bankovky a mince v oběhu, směnné kurzy, úrokové sazby.

  Zařazeno: Slovensko

 • Slovensko - elektronické mýto

  http://www.emyto.sk Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky informující o povinném elektronickém systému mýta, který začíná platit na Slovensku dnem 1. 1. 2010. Mýtné jsou povinni platit provozovatelé motorových vozidel s celkovou hmotností nad 3,5 tuny nebo jízdních souprav s celkovou hmotností nad 3,5 tuny určených k přepravě zboží a motorových vozidel umožňujících přepravu více než 9 osob včetně řidiče. Základní informace o mýtném, příslušná legislatva, slovník pojmů, mapa zpoplatněných silnic, informace, jak postupovat při registraci a získání palubní jednotky, seznam zákaznických míst.

  Zařazeno: Slovensko

 • Slovensko - evidence úpadců

  http://www.upadca.sk Nahlásit nefunkční odkaz

  Praktický online registr Ministerstva spravedlnosti SR. Intuitivní ovládání podle následujících kritérií: jméno správce; sídlo správce obchodního jména; IČ; sídlo spisové značky konkurzu; datum vyhlášení.

  Zařazeno: Slovensko

 • Slovensko - informace pro podnikatele

  http://www.epi.sk Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky pro podnikatele obchodní společnosti S-EPI poskytující on-line přístup k ekonomickým a právním informacím. Přehled platných právních předpisů. Rady a komentáře z oblasti daní, účetnictví, cel, obchodu a podnikání. Burzy a burzovní zprávy. Devizové kurzy bank. Právo ve vztahu k průmyslovému vlastnictví. Vzory různých smluv, právních podání, stanov a statutů. Úprava písemností v podnikatelské činnosti, resp. v obchodní a cizojazyčné korespondenci. Publikace a časopisy se zaměřením na ekonomické a právní informace. Seznamy různých úřadů (členů asociace leasingových společností, států s diplomatickými a konzulárními úřady SR, notářů, soudů, komerčních právníků, advokátů, apod.).

  Zařazeno: Slovensko

 • Slovensko - informace pro turisty

  http://www.sacr.sk/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky vládní Slovenské agentury pro cestovní ruch. Všeobecné informace související s příjezdem do SR, pobytem, dopravou, přírodou, sportem a kulturou. Užitečné adresy a kontakty na různé organizace, asociace, turisticko-informační centra a zájmové skupiny z oblasti cestovního ruchu v SR. Cestovní průvodce po SR (venkov, folklór, gastronomie, hory, lázně ap.). Mapy. Sněhové zpravodajství a lavinové výstrahy slovenské horské služby.

  Zařazeno: Slovensko

 • Slovensko - ministerstvo financí

  http://www.finance.gov.sk Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ministerstva financí Slovenské republiky. Informace o ministerstvu a institutu finanční politiky, příslušná legislativa, mezinárodní záležitosti, finanční trh, daně, cla, účetnictví, finanční kontrola a audit, veřejné finance.

  Zařazeno: Slovensko

 • Slovensko - ministerstvo hospodářství

  http://www.economy.gov.sk Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ministerstva hospodářství Slovenské republiky. Základní informace o účelu a činnosti ministerstva, novinky, předpisy, dotace, programy na podporu podnikání, aktuální informace, smlouvy o dílo ve SRN, privatizace, veřejné zakázky, cestovní ruch, ochrana spotřebitele, investice, krizový management a podobně.

  Zařazeno: Slovensko

 • Slovensko - ministerstvo zahraničních věcí

  http://www.foreign.gov.sk Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ministerstva zahraničních věcí Slovenské republiky. Informace o ministerstvu a zahraniční politice, diplomatické mise Slovenska v zahraničí a zastoupení mezinárodních organizací na Slovensku, konzulární záležitosti (víza), přehled států světa, dokumenty ke stažení.

  Zařazeno: Slovensko