Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Země světa,, Podkategorie: Čína,

 • Čína - celní úřad

  http://english.customs.gov.cn Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky čínského celního úřadu. Celní legislativa, statistika dovozu a vývozu, průvodce pro celní záležitosti.

  Zařazeno: Čína

 • Čína - duševní vlastníctví

  http://www.ipkey.org/en/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Vyhledavač zákonů a nařízení v oblasti duševního vlastnictví China IP Law Search je bezplatný nástroj určený k vyhledávání legislativních předpisů uplatňovaných v oblasti duševního vlastnictví v Číně. Uživatelé zde mohou nalézt a vybrat si právní zdroje o současném legislativním rámci ochrany a vymáhání duševního vlastnictví v Číně. Vyhledavač obsahuje vice než 140 právních textů včetně zákonů, ministerských vyhlášek, soudních výkladů atp. zahrnujících hlavní oblasti duševního vlastnictví, jako je administrativa a administrativní procesní právo, autorská práva, občanské právo a občanské procesní právo, trestní a trestní procesní právo, celní ochrana, obecná ochrana duševního vlastnictví, geografické údaje, ochrana integrovaných obvodů, patenty, transfer technologií, ochranné známky a nekalá soutěž, antimonopolní záležitosti, atd. Vyhledávání je zdarma a nevyžaduje žádné přihlašovací jméno nebo heslo. Pokud není k dispozici plný překlad, je nabídnut komerční zdroj.

  Zařazeno: Čína

 • Čína - generální konzulát Hongkong

  http://www.mzv.cz/hongkong Nahlásit nefunkční odkaz

  Konzulární mise pro Hongkong a Macao, zvláštní administrativní oblasti Číny. Základní údaje o Hongkongu a Macau, kontaktní údaje, úřední hodiny pro veřejnost, informace o činnosti generálního konzulátu, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Čína , Hongkong , Asie

 • Čína - generální konzulát Šanghaj

  http://www.mzv.cz/shanghai Nahlásit nefunkční odkaz

  Konzulární mise pro provincie Ťiang-su (Jiangsu), Če-Ťiang (Zhejiang), An-Chuej (Anhui) a město Šanghaj. Kontaktní údaje, úřední hodiny pro veřejnost, informace o činnosti generálního konzulátu, víza a konzulární informace. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice, turistice. Česky, anglicky, čínsky.

  Zařazeno: Čína , Asie

 • Čína - informace pro investory

  http://english.gov.cn/services/investment/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Informace pro investory. Přehled informací pro investory.

  Zařazeno: Čína

 • Čína - informace pro podnikatele

  http://en.ce.cn Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál ekonomických informací provozovaný největším ekonomickým novinovým vydavatelstvím v Číně (Economic Daily). Rubriky: Domácí (politika, vzdělání, věda), Informace ze světa (dle světadílů), Obchod (makroekonomické údaje, sektory ekonomiky, trhy, firmy), život v Číně (zdraví, životní prostředí, společnost, zábava, sport), Speciály.

  Zařazeno: Čína

 • Čína - ministerstvo obchodu

  http://english.mofcom.gov.cn Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ministerstva obchodu Čínské lidové republiky. Nabídky na obchodní spolupráci, katalog veletrhů a výstav, statistika (zahraniční obchod, makroekonomická, zahraniční investice), legislativa (čínská, mezinárodní), investování, vyhledávání obchodních partnerů podle odvětví.

  Zařazeno: Čína

 • Čína - ministerstvo zahraničních věcí

  http://www.fmprc.gov.cn/eng Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální portál ministerstva zahraničních věcí Čínské lidové republiky. Informace o ministerstvu (struktura, agentury, mise ve světě), zahraničněpolitická agenda, informace pro tisk/veřejnost, vztahy Číny s ostatními krajinami (členěno dle zemí a regionů světa), mezinárodní organizace, informace o Číně (základní přehled, etnika, Tibet, Taiwan, HongKong & Macao, cestování), aktuality.

  Zařazeno: Čína

 • Čína - obchodní komora EU

  http://www.europeanchamber.com.cn Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky obchodní komoru EU v Číně. Rozděleno podle sídla komory. Služby komory, informace o aktuálním dění v zemí, pracovní skupiny k jednotlivým odvětvím, jejich analýzy, kalendář akcí.

  Zařazeno: Čína

 • Čína - podpora investic

  http://www.fdi.gov.cn Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální portál pro investory provozovaný ministerstvem obchodu Čínské lidové republiky. Obchodní příležitosti, statistika zahraničních investic, legislativa, analýzy odvětví (zemědělství, těžební průmysl, výroba, služby, aj.), ekonomické informace (politika, hospodářství, rozvojové zóny, přírodní bohatství, infrastruktura, FDI).

  Zařazeno: Čína