Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Země světa,, Podkategorie: Etiopie,

 • Etiopie - ministerstvo zahraničních věcí

  http://www.mfa.gov.et Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ministerstva zahraničních věcí Etiopské federativní demokratické republiky. Základní informace o zemi. Informace o ministerstvu. Zahraniční vztahy a politika (bilaterální a multilaterální vztahy, strategie). Smlouvy a právní záležitosti. Konzulární a diplomatické služby (informace o vydávání víz, poplatky). Tisková prohlášení.

  Zařazeno: Etiopie

 • Etiopie - centrální banka

  http://www.nbe.gov.et Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka etiopské centrální banky. Základní informace o bance. Historie bankovnictví a měny. Trh cenných papírů. Finanční a obchodní informace. Směnné kurzy komerčních bank. Publikace banky. Měsíční ekonomické a finanční statistiky. Finanční legislativa. Mince a bankovky v oběhu.

  Zařazeno: Etiopie

 • Etiopie - informace pro podnikatele

  http://www.ethiomarket.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky EthioMarket soukromé etiopské firmy obsahují užitečné informace pro podnikatele vstupující na etiopský trh. Informace o trhu, přehled významných etiopských dovozců a vývozců, vyhledávání podle výrobků, průvodce Etiopií, přehled služeb EthioMarket.

  Zařazeno: Etiopie

 • Etiopie - obchodní komora

  http://www.addischamber.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky addisababské obchodní komory a odvětvových asociací. Informace o zemi. Investiční průvodce. Statistika. Kalendář akcí. Pomoc při podnikání (proces získání licence, zakládání společností). Podpora mezinárodního obchodu (podpora exportu, importu, směnné kurzy). Arbitráž. Databáze firem. Vydává měsíčník Addis Business, kde je možné inzerovat nabídky nebo poptávky, včetně oznámení o výstavních akcích.

  Zařazeno: Etiopie

 • Etiopie - velvyslanectví Addis Ababa

  http://www.mzv.cz/addisababa Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická a konzulární mise pro Etiopskou federativní demokratickou republiku, Džibutskou republiku a Madagaskarskou republiku. Velvyslanec je zároveň Stálým představitelem České republiky při Komisi Africké unie a při Hospodářské komisi OSN pro Afriku. Základní údaje o zemích akreditace, kontaktní údaje, informace o činnosti velvyslanectví, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky, francouzsky.

  Zařazeno: Etiopie , Afrika