Vyhledávání obchodních partnerů v zahraničí v rámci Business Contacts System (B.C.S.)

Hospodářská komora České republiky nabízí všem českým firmám vstup do zahraničního databázového systému, který je řízen a provozován Evropskou komisí. Podstatou systému BCD (Business Contact Database) je pomoci malým a středním firmám nalézt obchodního partnera v zahraničí. Systém umožňuje hledat partnery pro výrobní, obchodní, technologickou, ale i finanční spolupráci ve všech oborech činnosti, a to po celém světě.S pomocí Business Contact Systemu se vám podaří najít dlouhodobé obchodní, výrobní nebo finanční partnery v zahraničí, a to prostřednictvím databáze BCD Evropské komise. Náš konzultant vám pomůže sestavit profil vaší firmy, přeloží ho do angličtiny a po schválení administrátora v Bruselu ho umístí do databáze. Vaše nabídka bude šířena pomocí zahraničních konzultantů v EU a v dalších 10 zemích na základě vašeho výběru. Zájemci vás budou kontaktovat přímo, a další zajímavé profily vám vybere náš konzultant.

Komu je systém určen

Business Contact System je určen podnikatelským subjektům v České republice, kteří chtějí snadno, rychle a levně vyhledat dlouhodobého zahraničního partnera (obchodního zástupce, zadavatele výroby, investora, atd.).

Co přináší

Business Contact System vám usnadní najít partnera, jehož existence je prověřena zahraničními konzultanty.

Cena

Cena produktu je 5.000,- Kč + 19 % DPH za půl roku a 3.500,- Kč + 19 % DPH opakovaný vstup do databáze (u mimopražských firem účtujeme cestovní náklady dle CP).

Kontakt

RNDr. Antonín Zoul, CSc.
tel: 296 646 151
fax: 296 646 353
e-mail: zoul@komora.cz

Objednávka BCS ke stažení
• Témata: Zahraniční obchod