Exportní příležitost

3D tisk kovů

Německá firma hledá výrobce strojírenských dílů s využitím technologie 3D tisk kovů.

Země zadání
Německo Německo
Typ příležitosti
Zahraniční poptávky
Platnost nabídky do
30.09.2021
Referenční číslo
PO202100628

Popis

Rádi bychom Vás informovali o poptávce německé společnosti C+P GmbH & Co. KG: https://www.cp.de/

Společnost C+P GmbH & Co. KG založená v roce 1925 je jedním z předních německých dodavatelů skladovacího a úložného nábytku.

Firma je výrobcem šatních skříněk, úložných regálů, kancelářského a dílenského nábytku, nábytku do archivů a skladů a nábytku do společných prostor.

Společnost C+P GmbH & Co. KG zaměstnává 300 zaměstnanců a má roční obrat 48 milionů Eur. Firma má celkem 2 výrobní závody v Německu (Breidenbach a Gotha), 1 závod v Polsku a obchodní společnosti v USA a Spojených arabských emirátech.

V rámci optimalizace vlastní výroby a rozšíření produktového portfolia firma aktuálně hledá v České republice výrobce různých strojírenských dílů s využitím technologií 3D tisk kovů.

V případě zájmu o spolupráci žádáme o vyplnění přiloženého dodavatelského dotazníku Company Profile C+P GmbH na jehož základě bude centrální nákup firmy vybírat své potenciální dodavatele. Vyplněný dotazník „Company Profile“ zašlete na adresu dusseldorf@czechtrade.cz nejpozději do 30. září 2021.

S vybranými dodavateli se vedení nákupu firmy plánuje v průběhu října/listopadu 2021 setkat v Praze. Představení dodavatelů je bezplatné. Setkání nákupčích s vybranými českými dodavateli bude symbolicky zpoplatněno částkou 2.000 Kč bez DPH.

Přílohy:

Cizojazyčný popis

Die C+P GmbH ist ein bekannter und im Markt etablierter Hersteller von primär Stahl- aber auch Holzmöbeln für verschiedenste Anwendungen.
Ich verantworte seit 01.08. als Bereichsleiter Einkauf die Einkaufsaktivitäten unserer Standorte in Breidenbach (DE), Gotha (DE) und Legnica (PL).

Ein Ziel im Jahr 2022, für das ich jedoch bereits heute beginne die Grundlagen zu schaffen, ist der Ausbau unserer Lieferantenbasis im europäischen Raum.
Dazu suche ich sowohl Lieferanten für Handelswaren, die unser Eigenfertigungssortiment ergänzen (z.B. Schreibtische, Werkbänke, günstige Stahlspinde, Werkzeugschränke etc.) aber auch Lieferanten,
die Teilsysteme (z.B. gestanzt, gebogene und beschichtete Türen aus Blech), Einzelteile aus Blech (z.B. nur gestanzt, gelasert oder gebogene Bauteile oder Bauteile aus Kunststoff), Materiallieferanten (primär Stahl) und Dienstleister (z.B. beschichten und / oder sonstige Veredelungen) liefern können.

Kontaktní informace

Ing. Ševčík Bohumil
Exportní konzultant
Mob +420 224 907 515 / Tel +420 224 907 515 / bohumil.sevcik@czechtrade.cz