Exportní příležitost

Montážní závod na elektrická vozidla

Nizozemský montážní závod na elektrická vozidla hledá českého partnera v odvětví výroby kompletních vozidel či jejich částí

Země zadání
Nizozemsko Nizozemsko
Typ příležitosti
Zahraniční poptávky
Platnost nabídky do
06.10.2023
Referenční číslo
PO202300348
Oblasti podnikání
Další příležitosti v kategoriích

Popis

Cílem společnosti Frisian Motors B.V. https://www.frisianmotors.com/ je vybudování sítě dodavatelských společností, které jim mohou pomoci dlouhodobě vyrábět kompletní vozidla ve východní Evropě. Ideálními dodavateli jsou ti, kteří již dokážou vyrobit základní vozidlo, takže mají vlastní svařovací a lakýrnická zařízení a některé montážní dílny. Mohlo by se jednat o kompletní podvozky, úplné odpružení, základy 12voltové elektroniky či všechny související díly, jako je střecha, kapota, nákladní skříň. Jsou však otevření i dodavatelům dílů pro kompletní pohon, kabiny, nakládací plošiny a podobně.
Společnost byla založena v roce 2011 a v současnosti vyrábí 300 vozidel ročně s přibližně 30 zaměstnanci. Vozidla jsou speciálně navržena pro použití v nerovném terénu, ale mají certifikát pro používání na veřejných komunikacích. Vozidla se používají pro terénní úpravy, rekreaci a zemědělství, ale také na plážích a v horských oblastech.
Mají 4 různé platformy vozidel UTV, od 2 do 4 sedadel a s pohonem 2 nebo 4 kol, přičemž tato vozidla lze kompletně přizpůsobit pomocí řady příslušenství, jako jsou kabiny, přívěsy, nákladní boxy atd. Základní vozidla dosahují rychlosti až 60 km/h a s dojezdem od 60 km do 120 km na jedno nabití.
Dodavatelé, kteří mají zájem o osobní jednání s nizozemskou firmou, budou mít příležitost osobního jednání v rámci strojírenského veletrhu v Brně (MSV) dne 11. října 2023 v rámci B2B akce Contact – Contract 2023. Pro jednání je třeba se registrovat na https://cc-msv-2023.b2match.io/ , vyplnit firemní profil a požádat nizozemskou firmu o jednání.

Kontaktní informace

Ing. Falathová Jana
exportní konzultant
Mob +420 224 907 577 / Tel +420 224 907 577 / jana.falathova@czechtrade.cz

Doporučujeme