Exportní příležitost

Netkaná polyesterová tkanina pro výrobní linku bitumenových membrán

Izraelská společnost hledá v ČR výrobce netkaných polyesterových tkanin pro výrobní linku bitumenových membrán

Země zadání
Izrael Izrael
Typ příležitosti
Zahraniční poptávky
Platnost nabídky do
11.07.2022
Referenční číslo
PO202200355

Popis

Naše společnost, dceřiná společnost skupiny Paz Oil, je předním a největším izraelským výrobcem široké škály hydroizolačních a izolačních produktů pro stavebnictví a infrastrukturu. Společnost, která byla původně založena v roce 1934, využívá nejmodernější dostupné technologie k udržení profesionální úrovně a ke splnění náročných standardů a požadavků trhu. Závod, který se nachází v Galilei nedaleko Nazareta, vyvíjí a vyrábí širokou škálu materiálů, které poskytují komplexní řešení požadavků na hydroizolaci související se všemi aspekty výstavby a infrastruktury.

Mezi naše produkty patří:
– Kapalné membrány na vodní bázi pro ruční a stříkací aplikace
– Bitumenové modifikované membrány (APP, SBS a samolepicí)
– Bílé a barevné povlaky
– Nátěry na sportovní povrchy
– Materiály pro údržbu silnic

Hledáme výrobce netkaných polyesterových tkanin do naší výrobní linky bitumenových membrán. Zajímalo by nás, zda vyrábíte pro výrobce bitumenových membrán. Hledáme hlavně 180 a 170 gr’/m2.

V případě zájmu kontaktujte níže uvedenou kontaktní osobu. Bude Vám zpostředkován kontakt na osobu z Federace izraelských obchodních komor, která Vás propojí s poptávajícím.

Cizojazyčný popis

Our company, a subsidiary of the Paz Oil Group, is Israel’s leading and largest manufacturer of a wide variety of waterproofing and insulation products for the construction and infrastructure industries.
Originally established in 1934, the company utilizes the most advanced technologies available to maintain a professional edge and to meet the demanding standards and requirements of the market.
The plant, located in the Galilee, near Nazareth, develops & produces a broad range of materials that provide a comprehensive solution for waterproofing requirements related to all aspects of construction and infrastructure.
Our products include:
– Water-based liquid membranes for hand and for spray applications
– Bituminous modified membranes (APP, SBS and self-adhesive)
– White and colored coatings
– Coatings for sports surfaces
– Road maintenance materials
We are looking for nonwoven polyester fabric manufacturers to our bitumen membranes manufacturing line. We would like to know if you are producing for the manufactures of bituminous membrane.
We are looking for mainly 180 and 170 gr’/m2.

Kontaktní informace

Krpejšová Andrea
Mob +420 224 907 509 / Tel +420 224 907 509 / andrea.krpejsova@czechtrade.cz