Exportní příležitost

Obrábění, montáž v clean room a povrchová úprava

Výrobce vědeckých nástrojů a hledá dodavatele, kteří dokážou vyrobit relativně přesně zpracované a ne příliš složité výrobky.

Země zadání
Nizozemsko Nizozemsko
Typ příležitosti
Zahraniční poptávky
Platnost nabídky do
03.10.2023
Referenční číslo
PO202300346
Další příležitosti v kategoriích

Popis

Nizozemský výrobce laboratorních nástrojů, firma Malvern Panalytical B.V. https://www.malvernpanalytical.com/en plánuje rozšířit síť dodavatelů ve východní Evropě. Dodavatelé by měli disponovat „gray room“ pracovištěm, „clean room“ je výhodou (ale ne podmínkou). Poptávané díly jsou přesně obráběné komponenty, ve většině případů s povrchovou úpravou. Schopnost provádět montáž je při výběru dodavatele výhodou.

Nástroje poptávající firmy kombinují špičkové inženýrství s nejnovějším vývojem v datové analýze a umělé inteligenci – a umožňují odvětvím a výzkumníkům porozumět světu s absolutní přesností, od biomolekulárních struktur až po kvantové tečky.
Dodavatelé, kteří mají zájem o osobní jednání s nizozemskou firmou, budou mít příležitost osobního jednání v rámci strojírenského veletrhu v Brně (MSV) dne 11. října 2023 v rámci B2B akce Contact – Contract 2023. Pro jednání je třeba se registrovat na https://cc-msv-2023.b2match.io/ , vyplnit firemní profil a požádat nizozemskou firmu o jednání.

Kontaktní informace

Ing. Falathová Jana
exportní konzultant
Mob +420 224 907 577 / Tel +420 224 907 577 / jana.falathova@czechtrade.cz

Doporučujeme