Exportní příležitost

Okrasné ptactvo

Poptávka tchajwanské firmy po okrasném ptactvu pro místní zoo, odpočinkové zóny a parky

Země zadání
Tchaj-wan Tchaj-wan
Typ příležitosti
Zahraniční poptávky
Platnost nabídky do
01.03.2024
Referenční číslo
PO202400046
Oblasti podnikání
Další příležitosti v kategoriích

Popis

Firma Pin Tai Birds Enterprise Co. Ltd. je dlouholetým dovozcem zvířat a okrasného ptactva (zejména západní Evropa a USA) pro místní ZOO a různé místní odpočinkové rezorty. Má zájem o navázání spolupráce s českým vývozcem/chovatelem okrasného ptactva. Zájem je především o: papoušek, jeřáb, labuť, ibis. Aktuálně sice dovoz ptactva z ČR není povolen, nicméně do budoucna bude umožněn, a tchajwanská firma chce již dopředu navázat komunikaci k budoucím nákupům (druh a množství). Obecně vzhledem k dovozním formalitám by rádi začali nejdříve s dovozem papoušků. Požadované dokumenty:
1) Czech export CITES (povolení vývozu dle CITES)
2) Veterinary Health Certificate
3) Air way bill
4) invoice

V případě zájmu kontaktujte níže uvedenou kontaktní osobu. Česká ekonomická a kulturní kancelář Taipei Vás následně propojí s poptávajícím.

Cizojazyčný popis

Pin Tai Birds Enterprise Co. Ltd. is a long-standing importer of animals and ornamental birds (mainly Western Europe and the USA) for local zoos and various local holiday resorts. It is interested in establishing cooperation with a Czech exporter/breeder of ornamental birds. Interest is mainly in: parrot, crane, swan, ibis. Currently, the import of birds from the Czech Republic is not allowed, but it will be allowed in the future, and the Taiwanese company wants to establish communication regarding future purchases (type and quantity). In general, due to import formalities, they would like to start importing parrots first. Required documents:
1) Czech export CITES
2) Veterinary Health Certificate
3) Air way bill
4) invoice

Kontaktní informace

Krpejšová Andrea
specialistka Klientského centra pro export
Mob +420 224 907 576 / Tel +420 224 907 576 / andrea.krpejsova@czechtrade.cz

Doporučujeme