Exportní příležitost

Personalizované přívěsky s motivem domácích mazlíčků

Italská firma hledá českého výrobce personalizovaných přívěsků domácích mazlíčků

Země zadání
Itálie Itálie
Typ příležitosti
Zahraniční poptávky
Platnost nabídky do
28.07.2021
Referenční číslo
PO202100500

Popis

Italská firma z oblasti Marche, která se zabývá online prodejem personalizovaných přívěsků, hledá českého výrobce tohoto produktu. Konkrétně se jedná o klíčenky, náhrdelníky a náramky.

Popis služby poptávajícího:
Naši zákazníci nám zašlou fotografii svého mazlíčka a výrobce vytvoří na základě této fotografie personalizovaný přívěsek. Rozměry přívěsku se pohybují od 2 do 3 cm (přívěsek na náramek 2 cm, přívěsek na náhrdelník 2,5 cm / přívěšek na klíčenku 3 cm) a musí být z buď z obyčejné oceli nebo z pozlacené či postříbřené oceli. Přívěsek musí být tvarován ve tvaru předmětu fotografie zákazníka (proto není kulatý, obdélníkový nebo čtvercový, ale má tvar předmětu – fotky mazlíčka).
V případě, že by byl český výrobce schopen vyrábět také „akrylové“ barevné přívěsky, byl by to plus, ale není podmínkou.

V současné době se náš zámořský výrobce stará jak o výrobu, tak o expedici konečnému zákazníkovi. Proto by bylo ideální, kdyby český výrobce mohl výrobek odeslat také zákazníkovi.

V příloze najdete sérii fotografií požadovaných produktů. Je důležité, aby kvalita rytiny byla stejná a nebo vyšší, než jaká je uvedena na fotografii. Pokud jde o klíčenku, jedná se o jednoduchou ocelovou klíčenku. Pokud jde o náhrdelník, řetízek je z tenké a elegantní oceli ve stříbrné barvě (viz foto). Náramek je z ocelového řetízku (viz foto), a musí být k dispozici ve více velikostech. Pokud si zákazník objedná ocelový přívěsek se zlaceným povrchem, musí být tyto řetízky k dispozici také ve „zlaté“ barvě.

Poptávající si nepřeje být v první fázi výběru jmenován. Prosím zašlete v případě zájmu kontaktní osobě firemní prezentaci v angličtině nejpozději do 28. 07. 2021.

Po předání profilů českých kandidátů si poptávající vybere nejvhodnější potenciální dodavatele, které následně přímo osloví a sdělí další podrobnosti k poptávce.

Přílohy:

Kontaktní informace

Krpejšová Andrea
Mob +420 224 907 509 / Tel +420 224 907 509 / andrea.krpejsova@czechtrade.cz