Sourcing Day s firmou FACC – svařování, soustružení, frézování, zpracování plechu

Země zadání:
Rakousko Rakousko
Typ:
Zahraniční poptávky
Platnost nabídky do:
26. 04. 2021
Referenční číslo:
PO202100219

Popis

Sourcing Day s firmou FACC, rakouským výrobcem leteckých komponentů a systémů – svařování, soustružené a frézované díly, zpracování plechu

Rádi bychom Vás informovali o poptávce rakouské firmy FACC, světového lídra v navrhování, vývoji a výrobě pokročilých leteckých komponent a systémů. Firma FACC hledá prostřednictvím agentury CzechTrade nové dodavatele soustružených dílů (z hliníku, oceli a tvrdých kovů), frézovaných dílů (výroba forem), svařování a zpracovatele plechu a válcovaného plechu (řezání vodou a laserem).

FACC je technologickým partnerem všech hlavních výrobců letadel a motorů. Po celém světě vzlétne letadlo s technologií FACC na palubě každou sekundu. Vizí FACC je naplnění lidské touhy po mobilitě novými, efektivnějšími a udržitelnějšími způsoby. Do portfolia produktů a služeb FACC spadají kompozitní lehké komponenty pro primární a sekundární konstrukce, kompletní interiéry kabin, rozsáhlé odborné znalosti motoru, údržba a design. Společnost se svými 2 900 zaměstnanci z 38 zemí působící v 13 mezinárodních pobočkách dosáhla ročního obratu 585 milionů EUR.

FACC poptává:
• Svařování
• Soustružené díly (hliník, ocel a tvrdý kov)
• Frézované díly (výroba forem)
• Zpracování plechu a válcovaného plechu (řezání vodou a laserem)
Certifikace ISO 9001 je výhodou.

V případě zájmu o spolupráci prosíme o vyplnění přiloženého dodavatelského dotazníku Supplier Profile, na jehož základě bude nákupčí firmy vybírat své potenciální dodavatele. Vyplněný dotazník „Supplier Profile“ zašlete na adresu vienna@czechtrade.cz (současně v kopii na andrea.krpejsova@czechtrade.cz a vladimir.degtar@czechtrade.cz) nejpozději do 26. 4. 2021. S vybranými dodavateli se firma plánuje setkat online. Komunikace je možná v německém a anglickém jazyce. Představení dodavatelů je bezplatné. Setkání nákupčího s vybranými českými dodavateli bude symbolicky zpoplatněno částkou 2 000 Kč bez DPH.

Přílohy:

Kontaktní osoba Krpejšová Andrea

+420 224 907 509 +420 224 907 509

Pravidelné novinky e-mailem