Exportní příležitost

Spolupráce: Dodávky a montáže pro výrobu elektronických obvodů – SMT technologie

Nizozemská výrobní a montážní firma hledá českou firmu pro SMT montáž.

Země zadání
Nizozemsko Nizozemsko
Typ příležitosti
Zahraniční poptávky
Platnost nabídky do
03.10.2023
Referenční číslo
PO202300350
Oblasti podnikání
Další příležitosti v kategoriích

Popis

Nizozemská společnost Bestronics B.V. https://www.bestronics.nl/ hledá partnery pro zajištění dodávek a montáže pro výrobu elektronických obvodů za použití technologie SMT (povrchová montáž, při které jsou komponenty umisťovány přímo na povrch desky). Forma spolupráce může být různá, např. kooperace, joint venture atd.

Poptávající je výrobní a montážní společnost, která se zaměřuje na průmyslový a elektronický trh. Hlavní činností je vývoj, výroba a montáž high-tech elektroniky a také výroba kabelových svazků a krytů. Disponují moderním přístrojovým a strojovým parkem. Všechna zařízení jsou nainstalována tak, aby garantovala úplně bezpečný výrobní proces vzhledem k elektrostatickému nabití (ESD). Společnost nabízí následující výrobní a montážní procesy: tisk desek plošných spojů, montáž kabelových svazků, lisování desek plošných spojů a testování a nastavování zařízení.
Dodavatelé, kteří mají zájem o osobní jednání s nizozemskou firmou, budou mít příležitost osobního jednání v rámci strojírenského veletrhu v Brně (MSV) dne 11. října 2023 v rámci B2B akce Contact – Contract 2023. Pro jednání je třeba se registrovat na https://cc-msv-2023.b2match.io/ , vyplnit firemní profil a požádat nizozemskou firmu o jednání.

Kontaktní informace

Ing. Falathová Jana
exportní konzultant
Mob +420 224 907 577 / Tel +420 224 907 577 / jana.falathova@czechtrade.cz

Doporučujeme