Exportní příležitost

Sterilní chirurgické obvazy

Maďarský distributor zdravotnické techniky hledá českého výrobce sterilních chirurgických obvazů

Země zadání
Maďarsko Maďarsko
Typ příležitosti
Zahraniční poptávky
Platnost nabídky do
08.02.2023
Referenční číslo
PO202300024
Oblasti podnikání
Další příležitosti v kategoriích

Popis

Společnost HBS Medical Kft. je předním distributorem zdravotnické techniky v Maďarsku. V současné době hledá výrobce pro sestavování sterilních chirurgických obvazových souprav a následnou sterilizaci. Jedná se o sterilní obaly používané při operaci k otírání a hemostáze.

Zajímají se o dvě kategorie výrobků – poptávají sady, které obsahují gázové polštářky, gázové pláty, gázové obvazy, břišní tampony atd., vyrobené ze 100 % bavlny a další soupravy poptávají se stejným složením z netkané textilie, netkané spunlace, viskózy a polyesteru.

Důležité: soupravy musí být sterilizovány ethylenoxidem nebo gama zářením. Je nutné, aby dodavatelé měli i příslušné platné certifikáty a označení CE.

V případě zájmu prosím kontaktujte níže uvedenou kontaktní osobu. Následně Vám bude předán kontakt na zástupce společnosti HBS Medical Kft., kterého můžete oslovit napřímo.

Cizojazyčný popis

Cégünk jelenleg gyártót keres, steril sebészeti kötszercsomagok összeállítására, és az azt követő sterilizálásra. Ezek olyan steril csomagok, amelyeket műtétek közben használnak törlésre, vérzéscsillapításra. A szettekben gézbucik, gézlapok, mull kötszerek, hasi tamponok stb. vannak, 100% pamutból. Más szettek összeállítása lehet ugyan ez, de már nem pamut alapanyagból, hanem nem-szőtt, non-woven spunlace, viszkóz és polyészter alapanyagból készül. Cégünket mindkét termékcsoport érdekli, szőtt pamut és nem szőtt spunlace. Nagyon fontos! A szetteket sterilizálni kell, etilén-oxid vagy gamma besugárzás segítségével. Csatoltam két összeállítást angolul, esetleg ezek a segítségükre lehetnek. Szükséges, hogy a cégek rendelkezzenek megfelelő, érvényes tanúsítványokkal, és CE-jelöléssel.

Kontaktní informace

Ing. Kazimourová Tereza
Mob +420 224 907 572 / Tel +420 224 907 572 / tereza.kazimourova@czechtrade.cz