Exportní příležitost

Technologie pro dávkování léků pro lékařské pumpy

Inovativní farmaceutická společnost hledá výrobce pump pro trvalou aplikace kapalných léků s využitím jejich technologie pro dávkování léků

Země zadání
Rakousko Rakousko
Typ příležitosti
Zahraniční nabídky
Platnost nabídky do
13.10.2023
Referenční číslo
NA202300340
Další příležitosti v kategoriích

Popis

Mezinárodně působící farmaceutická společnost hledá certifikovaného výrobce lékařských pump pro trvalou aplikaci kapalného léku lidem, přičemž uvolňování látky je individuálně nastavitelné jak z hlediska času, tak množství. Podávaná množství a časy by měly být uloženy tak, aby mohly být elektronicky odečítány měsíčně nebo čtvrtletně.

Společnost, která vyvinula technologii pro dávkování léku, nyní hledá partnera – výrobce pump, se kterým by mohli tuto technologii dále rozvíjet tento projekt, a který by ji aplikoval do svých zařízení.

V případě zájmu či dotazů prosím kontaktujte ZK Vídeň (vienna@czechtrade.cz).

Cizojazyčný popis

An international acting pharmaceutical company is looking for a certified medical pump. The pump is to be used for low-dose, permanent application of a liquid medication to people, with the release of the substance being individually adjustable both in terms of time and quantity. The administered quantities and times should be saved so that they can be read out electronically monthly or quarterly.

Kontaktní informace

Ing. Bulková Petra
vedoucí oddělení Exportních příležitostí
Mob +420 224 907 574 / Tel +420 224 907 574 / petra.bulkova@czechtrade.cz

Doporučujeme