Exportní příležitost

Vybavení nové nemocnice ve městě Shaoxing, v provincii Zhejiang

Vybavení nové nemocnice ve městě Shaoxing, v provincii Zhejiang

Země zadání
Čína Čína
Typ příležitosti
Zahraniční projekty a tendry
Platnost nabídky do
01.02.2023
Referenční číslo
TE202200141

Popis

Run Run Shaw Hospital of Zhejiang University zahájila v prosinci 2020 výstavu nové nemocnice v městě Shaoxing – Run Run Shaw Hospital of Zhejiang University – Shaoxing campus (浙大邵逸夫医院绍兴院区).

Nemocnice se bude nacházet v Hangzhou Bay Economic Development Zone. Konstrukce bude probíhat ve 2 fázích a celkově bude trvat 4 roky.

V současné době probíhá první fáze, během které dojde k dokončení následujících sekcí: urgentní příjem, ambulance, lůžkové oddělení a dále různá oddělení a pobytové prostory. Kromě toho jsou v rozsahu také výukové prostory, knihovna atd. Celková kapacita by měla být 2 000 lůžek, včetně alespoň 40 ICU lůžek.

Dle informací, které GK Šanghaj získal od vedení nemocnice je plánováno zahájit nákup materiálu a vybavení v několika fázích od konce roku 2022 (pokud bude výstavba probíhat dle plánu). Vzhledem k tomu, že se jedná o novou nemocnici, poptáváno bude v podstatě veškeré vybavení, včetně nábytku, diagnostických a zobrazovacích zařízení, postelí, vybavení pro jednotky intenzivní péče či operační sály apod.

Zájemci se mohou obrátit na Generální konzulát ČR v Šanghaji (Lukáš Svatek, ekonomický diplomat, lukas_svatek@mzv.cz) a koordinovat další postup. Pro vážné zájemce může být zajištěno představení produktů vedení nemocnice, se kterým je Generální konzulát v kontaktu.

Kontaktní informace

Ing. Bulková Petra
vedoucí oddělení Exportních příležitostí
Mob +420 224 907 574 / Tel +420 224 907 574 / petra.bulkova@czechtrade.cz