0100 Conferences

Už 11. ročník konference 0100 Conferences zaměřený na region střední a východní Evropy se uskuteční dne 6. dubna 2022 od 08:30 do 23:00 v Praze.

Datum konání
06.04.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
hotel NH Collection Prague Carlo IV, Senovážné nám. 13, Praha 1
Další akce v kategoriích

Součástí budou panelové diskuse, workshopy, soukromé debaty a vyhledávaný networking. Pro vybrané účastníky bude tradičně připravena také VIP večeře, novinkou je večerní ochutnávka vín. Program konference je nabitý nejen zajímavými tématy, ale také atraktivními jmény z oblasti Private Equity a Venture Capital.

Největší investorská jména z regionu přijedou hovořit o tématech, jako je State of the PE market in the CEE region, How to activate the private capital, Organic vs Venture-Backed Growth, či Fundraising in Private Equity and Venture Capital a mnoho dalších.

Účastníci:

O své zkušenosti a postřehy se podělí mimo jiné Milan Kulich (Director, Advent International), Kerim Türkmen (Partner, Mid Europa Partners), Marco Natoli (Head of Lower Mid-Market – Northern, Eastern & Southern Europe, Equity Investments, European Investment Fund) nebo Ondřej Bartoš (Partner, Credo Ventures).

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ pavol@0100conferences.com / +421 911 300 055

Doporučujeme