Přístupnost

Webové stránky v souladu s pravidly přístupnosti

Stránky internetového  portálu  BusinessInfo.cz se snaží o naprosto maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti, a sice podle většiny známých metodik. Přístupností je přitom míněn stav internetových stránek, který neklade svým uživatelům při používání žádné zásadní překážky a to nezávisle na jejich postižení, schopnostech, znalostech, zkušenostech či zobrazovacích možnostech.

Stránky portálu BusinessInfo.cz jsou tedy vytvářeny s ohledem na zdravotní dispozice uživatelů (s respektem k vadám zraku, sluchu, problematice poruch soustředění či omezené mobility), jejich zkušenosti s internetem, technické vybavení (uživatelé nemohou používat jako vstupní ovládací zařízení myš, použití monochromatického monitoru, případně obsah interpretuje hlasová čtečka) a softwarové vybavení (použití jiných operačních systémů či internetových prohlížečů).

Možnosti personalizovaného prohlížení webu

Veškeré texty na portálu BusinessInfo.cz jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů. Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby sespecifickými potřebami.

Kontakt na technického správce webu

Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co by podle vás neodpovídalo požadavkům přístupnosti, informujte nás, prosím, provedeme kroky k odstranění těchto nedostatků.

Webmaster BusinessInfo.cz (e-mail webmaster@businessinfo.cz) – tato adresa slouží pouze pro řešení technických, nikoli obsahových záležitostí týkající se portálu.

Šéfeditor BusinessInfo.cz (e-mail redakce@businessinfo.cz) – tato adresa slouží pouze pro řešení obsahových, nikoli technických záležitostí týkající se portálu.

Cookies

Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní informace.