17. zasedání Společné podnikatelské rady mezi Svazem průmyslu a dopravy ČR a CIECA

17. zasedání Společné podnikatelské rady mezi Svazem průmyslu a dopravy ČR a CIECA – TW – Tchaj-wan, Tchaj-pej (25.3.2019)

Datum konání
25.03.2019 - 29.03.2019
Typ akce
Mise
Místo konání
Tchaj-pej,
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriíchMise koordinovaná Svazem průmyslu a dopravy ČR (SPČR) ve dnech 24. až 30. března 2019 bude zahrnovat účast na 17. zasedání Česko-tchajwanské podnikatelské rady pro ekonomickou spolupráci a na Smart City Summit & Expo. Zveme Vás společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a Svazem průmyslu a dopravy ČR k účasti v podnikatelské misi na Tchaj-wan ve dnech 24.–30. března 2019, kterou povede prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák.

V rámci návštěvy Tchaj-wanu proběhne 17. zasedání Česko-tchajwanské podnikatelské rady pro ekonomickou spolupráci v Tchaj-peji, a následně B2B jednání s tchajwanskými firmami. Součástí programu bude také návštěva veletrhu Smart City Summit & Expo, který proběhne ve dnech 26.–29. března 2019.

Účast v delegaci nabízí firmám využití programu v rámci Smart City Summit and Expo, který se zaměřuje na oblast chytrého zdravotnictví, umělou inteligenci, chytrého vzdělávání či zelené energie a cirkulární ekonomiky. Zároveň je zde možnost využít příležitosti aktivní prezentace na tomto veletrhu v rámci společného stánku Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Smart City Summit & Expo je nejvýznamnější akcí svého druhu v ICT oblasti v asijsko-pacifickém regionu. Tento veletrh každým rokem přitáhne přes více než 100 000 návštěvníků a více než 150 vystavovatelů z celého světa. Pro české firmy se naskýtá možnost účastnit se výstavy a zároveň řady akcí organizovaných v průběhu Smart City Summit & Expo veletržní správou.

Vhledem k nutnosti rezervovat výstavní plochu – v případě zájmu o prezentaci na veletrhu – a také s ohledem na zvyšující se ceny letenek s blížícím se termínem odletu, je třeba zaslat závaznou přihlášku do neděle 6. ledna 2019.

V případě bližších informací o této misi a odkaz na závaznou přihlášku naleznete na stránkách SPČR či kontaktujte paní Sabinu Tančevovou ze SPČR (tel. 225 279 402, stancevova@spcr.cz).

Těšíme se na Vás na Tchaj-wanu v roce 2019!

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ stancevova@spcr.cz / 225 279 402

Doporučujeme