5osý veletrh

Druhý ročník 5osého veletrhu nese podtitul Strojírenská inspirace.

Datum konání
19.04.2023 - 20.04.2023
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
TGS nástroje – stroje – technologické služby spol. s r. o., Plzeňská 610, Mýto
Další akce v kategoriích

Jde o výstavu výrobců přímo na výrobní ploše spojenou s doprovodným odborným programem, jejímž cílem je provést návštěvníka specifickým procesem technické přípravy výroby a samotné výroby v 5 osách. Přes dvě desítky výstavních expozic představí inovace posledních let a širokou paletu témat.

Koná se 19. a 20. dubna 2023 v sídle společnosti TGS nástroje – stroje – technologické služby v Mýtě nedaleko Plzně. Vstupné je pro návštěvníky zdarma.

Na veletrhu se nachází vystavovatel a návštěvník, jeden nabízí a ten druhý se tváří, že si nabídku rozmyslí. Akce s názvem 5osý veletrh není proto veletrhem jako spíše inspirativním setkáním.

První ročník zodpověděl otázku, jak české firmy posunout dál, potřebou větší flexibility výroby. Veletrh navštívilo téměř 500 účastníků, v rámci programu vystoupili např. předseda senátního výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Pavel Fischer nebo ekonom Lukáš Kovanda. Letošní druhý ročník nabídne odborné pohledy a diskuse k tématům jako inflační dopady na české strojírenství, digitální transformace, potřeba dat a informací a možnosti digitalizace ve strojírenství, vývoj v oblasti umělé inteligence a robotiky či modernizace výroby.

Profil veletrhu je rozdělen do čtyř hlavních tematických celků, které se dále dělí na dílčí témata. Návštěvníci výstavy a její doprovodné akce tak mohou pro své provozy zvažovat inovaci na úrovni CAD-CAM, TPV, nových strojů a automatizace či sledovat pokroky v kontrole a měření.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ seminare@trademedia.cz / +420 777 793 393

Doporučujeme