Akademie ESIF

Od 2. října 2019 bude v Praze probíhat cyklus šesti odborných přednášek a seminářů na témata spojená s ESIF. Absolvováním programu získáte Certifikát Akademie ESIF. Přednášky budou probíhat 1x týdně ve středu od 18:00 do 20:00.

Datum konání
02.10.2019
Typ akce
Seminář
Místo konání
Praha 1, Politických vězňů 20
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriíchUvažujete o práci pro řídící orgán, zprostředkující subjekt, případně pro poradenskou společnost? Máte zájem stát se projektovým manažerem, finančním manažerem, metodikem případně kontrolorem? Nebo se jen chcete dozvědět více o odborném pozadí aktuálních témat spojených s ESIF, řešených v médiích?

Pak právě pro Vás řídící orgán Operačního programu Podnikání a Inovace pro konkurenceschopnost připravil cyklus odborných přednášek a seminářů. Přednáškami Vás provedou odborníci Ministerstva průmyslu a obchodu a Agentury pro podnikání a inovace.

Oblast ESIF je velmi široká a má přesahy do celé řady oblastí – evropské právo, správní řád, rozpočtová pravidla, účetnictví, ekonomika, finanční analýza, veřejná podpora, finanční kontrola, právo veřejných zakázek a mnoho dalších. Do každé z těchto oblastí získáte alespoň krátký náhled. V každém bloku obdržíte relevantní tištěné a elektronické materiály.

Obsah výukových bloků:

Základy ESIF a struktura OP PIK, Veřejná podpora a definice malého a středního podniku, Žádosti o platbu a projektový cyklus, Výběr dodavatele, Kontroly a nesrovnalosti, Budoucí programové období 2021+.

Určení:

Absolventi VŠ, studenti posledního ročníku VŠ, osoby s profesní zkušeností se zájmem o oblast ESIF a další zájemci.

Informace:

  • Účast v programu je bezplatná.
  • Registrace vzniká zasláním životopisu a krátkého motivačního dopisu. Řídící orgán OP PIK si vyhrazuje posoudit vhodnost uchazeče a v případě zájmu převyšujícího kapacitu programu některé uchazeče odmítnout.
  • Registrace do programu

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor

Doporučujeme