Zdroj: CzechTrade

Aluminium 2024

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu Aluminium 2024.

Datum konání
08.10.2024 - 10.10.2024
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Německo Německo
Místo konání
Düsseldorf
Další akce v kategoriích

Aluminium je světově nejdůležitějším veletrhem v rámci výroby a zpracování hliníku a navazujících odvětví. Jedná se o prvotřídní platformu pro prezentaci světových novinek z oblastí primární výroby, povrchových úprav, odlévání a tepelného zpracování tohoto kovu. Veletrh je mezinárodním místem setkání pro dodavatele surovin, technologií povrchových úprav a recyklace či výrobců strojů pro zpracování a výrobu hliníku.

Na tomto veletrhu máte jedinečnou příležitost oslovit přímo přední světové firmy z oblasti výroby a zpracování kovů, hutnictví, slévárenství a obchodu.

Více o veletrhu

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společná expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade Německo (Düsseldorf) navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s tuzemskými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

Proč investovat právě do veletrhu Aluminium 2024:

 • Veletrh se koná každé dva roky a je určen nejen odborné veřejnosti, jako jsou zástupci firem, obchodníci, nákupčí a odborníci, ale i uživatelům z většiny důležitých průmyslových oborů.
 • Veletrh a mezinárodní kongres Aluminium je platformou pro setkání světové špičky v oblasti produkce hliníku, přičemž je představen celý výrobní a zpracovatelský řetězec – od tavení a zpracování přes polotovary až k hotovým výrobkům a recyklaci tohoto kovu.
 • V roce 2022 se na veletrhu prezentovalo 708 vystavovatelů z 50 zemí z celého světa, přičemž nejvíce vystavovatelů pocházelo z Německa. Celkem pak veletrh navštívilo více než 20 000 návštěvníků ze 100 zemí. Nejvíce návštěvníků, kromě Německa, zaznamenaly Rakousko a Itálie.

Oborové zaměření:

 • Zpracování a přepracování hliníku
 • Hutnictví
 • Technologie povrchových úprav
 • Slévárenství
 • Sváření

Agentura CzechTrade Vám nabízíme firemní prezentaci ve společné české expozici s osobní účastí vašeho zástupce:

 • Ve společné expozici pod hlavičkou agentury CzechTrade bude mít každá společnost vlastní prostor pro vystavení modelů a vzorků. Samozřejmostí je společné zázemí s kuchyňkou, energie, základní občerstvení a úklid.
 • Zahraniční kancelář CzechTrade Německo (Düsseldorf) zajišťuje komplexní servis přípravy a realizace osobní účasti od komunikace s organizátorem veletrhu, přes zajištění výstavní plochy, výstavbu expozice, zařazení do katalogu vystavovatelů, až po veškeré administrativní záležitosti.
 • Připraví plně vybavený stánek pro firemní prezentaci, obchodní jednání, umístění firemního banneru, vzorků.
 • Osobní asistence pracovníků agentury CzechTrade, kteří vám rádi pomohou při jednáních s vašimi potenciálními obchodními partnery v rámci veletrhu.
 • Pomoc při výběru hotelu a transportu.
 • Vám stačí jen přijet s katalogy či vzorky a začít prodávat!
 • Cena za osobní účast na ploše 30 m2 a společné zázemí je 329 000 Kč bez DPH.

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu Aluminium 2024 najdete v přiložené pozvánce.

Pracovníci agentury CzechTrade rádi zodpoví veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradí, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlašování na akci je uzavřeno.

Více informací a možnost přihlášení

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Matějková Dagmar / exportní konzultant / dagmar.matejkova@czechtrade.cz

Doporučujeme