Americko-české obchodní fórum

Místo konání:
Jízdárna Pražského hradu, Praha Česká republika
Země určení:
Česká republika Česká republika | Spojené státy americké Spojené státy americké
Typ akce:
Fórum
Datum konání:
12. 03. 2020

Dne 12. března 2020 proběhne v Praze první Americko-české obchodní fórum, na němž budou přední američtí a čeští podnikatelé jednat o vzájemném byznysu a nových obchodních příležitostech v obou zemích.

Fórum představí americko-české podnikatelské a ekonomické partnerství. Bude to den plný zajímavých diskuzí, na kterých budou vyzdvihnuty bilaterální podnikatelské vztahy, oboustranný přínos vzájemných investic a příležitosti do budoucna.

Účastníci:

Na fóru kromě amerického velvyslance Stephena Kinga vystoupí prezident ČR Miloš Zeman, premiér Andrej Babiš, prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý a řada významných podnikatelů. Budou mezi nimi mimo jiné generální ředitel firmy Avast Ondřej Vlček, ředitel koncernu General Electric pro globální vládní záležitosti a rozvinuté trhy William Cowan, nebo např. generální ředitelka Infiberry Hana Fořtová. Na straně publika se akce zúčastní zástupci amerických a českých firem, obchodních a investičních agentur a médií.

Americko-české obchodní fórum je součástí Americko-českého obchodního týdne, během kterého se v Praze uskuteční řada dalších podnikatelských akcí, například seminář Investujte ve Spojených státech s programem SelectUSA a panelová diskuse se specialisty na venture kapitál z firmy Dentons.

Informace:

Pořadatelé:

Velvyslanectví USA ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR, Kanceláří prezidenta republiky, Úřadem vlády ČR a dalšími institucemiKontaktní informace
Pořadatel/gestor

Miroslav Beneš
Odbor vnější komunikace HK ČR

+420 266 721 477Pravidelné novinky e-mailem