Autumn Sourcing Week|0nline (ASWO)

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Hongkong Hongkong
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
16. 11. 2020 - 27. 11. 2020

Ve dnech od 16. do 27. listopadu 2020 proběhne podzimní verze online veletrhu HKTDC.

Současná situace způsobená COVID-19 nadále komplikuje globální obchodní aktivity. V reakci na tuto skutečnost přichází Hongkongská rada pro rozvoj obchodu (HKTDC) s alternativní možností pro setkávání dodavatelů a nákupčích.

Autumn Sourcing Week Online opět nabídne ucelenou platformu pro nákupčí i dodavatele k objevování nových obchodních příležitostí v několika odvětvích včetně elektroniky, osvětlení, ekologických produktů, optiky, hodinek, hraček, domácích potřeb, dárkových předmětů a dalších.

V rámci platformy bude nadále k dispozici funkce Click2Match, která chytře doporučuje relevantní obchodní partnery, obsahuje plánovač schůzek, live chat, výměnu elektronické Vizitky, umožňuje vykonávání videokonferencí.

HKTDC přichází s novými nápady a pomáhá mezinárodní obchodní komunitě fungovat i v této nelehké době. České firmy se mohou bez nutnosti cestování potkat s potenciálními novými dodavateli či se naopak za rozumnou cenu prezentovat jako dodavatelé. To je na takto velké akci za normálních podmínek finančně i časově náročné, ale v online provedení je to naopak velmi dostupná, jedinečná příležitost představit české výrobky celému světu na jednom místě. Akce je promována všemi 50 kancelářemi HKTDC po světě, takže dosah účasti českých firem na této akci bude velmi silný.

Další informaceKontaktní informace
Pořadatel/gestor

Pavlína Drahokoupilová
Head of HKTDC for CZ & SK

+420 233 323 514Pravidelné novinky e-mailem