Autumn Sourcing Week|0nline (ASWO)

Ve dnech od 16. do 27. listopadu 2020 proběhne podzimní verze online veletrhu HKTDC.

Datum konání
16.11.2020 - 27.11.2020
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Hongkong Hongkong
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Současná situace způsobená COVID-19 nadále komplikuje globální obchodní aktivity. V reakci na tuto skutečnost přichází Hongkongská rada pro rozvoj obchodu (HKTDC) s alternativní možností pro setkávání dodavatelů a nákupčích.

Autumn Sourcing Week Online opět nabídne ucelenou platformu pro nákupčí i dodavatele k objevování nových obchodních příležitostí v několika odvětvích včetně elektroniky, osvětlení, ekologických produktů, optiky, hodinek, hraček, domácích potřeb, dárkových předmětů a dalších.

V rámci platformy bude nadále k dispozici funkce Click2Match, která chytře doporučuje relevantní obchodní partnery, obsahuje plánovač schůzek, live chat, výměnu elektronické Vizitky, umožňuje vykonávání videokonferencí.

HKTDC přichází s novými nápady a pomáhá mezinárodní obchodní komunitě fungovat i v této nelehké době. České firmy se mohou bez nutnosti cestování potkat s potenciálními novými dodavateli či se naopak za rozumnou cenu prezentovat jako dodavatelé. To je na takto velké akci za normálních podmínek finančně i časově náročné, ale v online provedení je to naopak velmi dostupná, jedinečná příležitost představit české výrobky celému světu na jednom místě. Akce je promována všemi 50 kancelářemi HKTDC po světě, takže dosah účasti českých firem na této akci bude velmi silný.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Pavlína Drahokoupilová / Head of HKTDC for CZ & SK / prague.consultant@hktdc.org / +420 233 323 514

Doporučujeme