Bankovní záruky podle URDG 758 a ISDGP

Dne 1. listopadu 2021 od 09:00 do 16:00 proběhne webinář na téma Bankovní záruky podle URDG 758 a ISDGP (Mezinárodní standardní praxe pro záruky vyplatitelné na požádání).

Datum konání
01.11.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Praktický workshop zaměřený na problematiku bankovních záruk a jejich využití v praxi, též na nové SWIFTové zprávy pro záruky a standby akreditivy.

Určení:

  • Tento seminář je určen pro podniky – zaměstnance firem využívajících bankovní záruky v jejich praxi, tj. vedoucí pracovníky v oblasti obchodu a financí, prodejce, specialisty připravující a realizující kontrakty, spolupracující s bankami apod.
  • Seminář je určen také pro bankovní specialisty – klientské pracovníky, kteří nabízejí bankovní služby klientům a pomáhají jim je správně využít. Dále i ostatním pracovníkům bank v oboru trade finance, např. začínajícím i pokročilým specialistům, vedoucím pracovníkům, právníkům, bankovním poradcům a dalším zájemcům.

Přednášející:

  • Bc. Pavel Andrle, LL.M., tajemník Bankovní komise a komise pro obchodní právo a praxi při ICC ČR, poradce a lektor v oblasti Trade Finance
  • Ing. Jiří Schveinert, Komerční banka, a. s., vedoucí oddělení bankovních záruk

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Renata Filípková / filipkova@icc-cr.cz / +420 727 913 390

Doporučujeme