Bengálský globální investiční summit – ČR jako partnerská země

Bengálský globální investiční summit – ČR jako partnerská země – IN – Indie, Kolkata (6.2.2019)

Datum konání
07.02.2019 - 08.02.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Kolkata,
Další akce v kategoriích

Česká republika se zúčastní nadcházejícího veletrhu a ekonomického summitu pořádaného Federací indických obchodních a průmyslových komor (FICCI) pod záštitou ministerské předsedkyně svazového státu Západní Bengálsko Mamaty Banerjee, a to v Kolkatě ve dnech 7. – 8. 2. 2019 a to opět jako partnerská země. Podnikatelskou delegaci pořádá Velyslanectví České republiky v Dillí, které zájemcům účast na summitu vřele doporučuje.

Velvyslanectví České republiky v Dillí vyzývá české firmy k účasti na této kvalitní akci, a doporučuje k předvedení výrobků a služeb využít společnou prezentací České republiky na veletržním pavilonu, který velvyslanectví zajistilo pro české účastníky zdarma.

Stejně jako minulý ročník, Bengal Global Business Summit představuje nejdůležitější akci tohoto druhu ve svazovém státě Západní Bengálsko, téměř stomilionovém trhu s hlavní megalopolí Kolkatou. Ta představuje hlavní pól růstu v regionu Bengálského zálivu a vstupní bránu do severovýchodních států Indie (Assam, Meghalaya, Mizoram, Manipur, Tripura, Nagaland a Arunačal Pradéš) s dalšími desítkami milionů obyvatel a obrovským potenciálem zejména v zemědělství, potravinářském průmyslu, energetice, těžebním průmyslu, kožedělném a textilním průmyslu či ve službách.

Summit se koná v moderním konferenčním centru Biswa Bangla a po boku ministerské předsedkyně Západního Bengálska Mamaty Banerjee bude zahájen za účasti vedoucího podnikatelské delegace, velvyslance České republiky v Indii Milana Hovorky.

Detaily summitu jsou zveřejněny na stránkách akce či v přiložené brožuře. V případě zájmu prosím kontaktujte naše ekonomické oddělení, které Vám rádo poskytne vice informací a pomůže s registrací na Milan_Dostal@mzv.cz

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor

Doporučujeme