Saúdská Arábie se v posledních letech zařadila mezi světové lídry ve stavebnictví. Hodnota připravovaných stavebních projektů přesahuje 250 miliard USD. Ministerstvo pro obecní záležitosti a venkov zahájilo pětiletý program výstavby 240 000 bytů v hodnotě 43 miliard USD, což je jeden z nejrozsáhlejších projektů svého druhu na světě.
Království zároveň realizuje řadu ambiciózních megaprojektů, mezi něž patří NEOM, AMAALA, Red Sea Project, King Salman Park, Oxagon, Riyadh Metro, Red Sea International Airport a Jeddah Tower, které vytvářejí široké obchodní příležitosti pro dodavatele stavebních materiálů, interiérů, dokončovacích prací, stavebních strojů a souvisejících služeb.
Proč investovat do veletrhu BIG 5 Construct Saudi:
- Představíte svou firmu a Českou republiku jako spolehlivého partnera se špičkovými produkty, technologiemi a světovou konkurenceschopností ve stavebnictví.
- Otevřete si nový trh nebo rozšíříte stávající kontakty a obchodní aktivity v Saúdské Arábii a okolních zemích.
- Představíte svou nabídku přímo návštěvníkům veletrhu a pozvaným partnerům – osobně nebo formou propagačních materiálů.
- Snížíte náklady spojené s vaší účastí díky společné prezentaci s agenturou CzechTrade.
- Více informací o veletrhu
Oborové zaměření:
- stavebnictví a stavební materiály, stavební systémy a technologie
- interiérové dekorace a ozdoby
- keramické dlaždice a výrobky
- izolace, tepelná fasáda a opláštění
- nábytek
- návrhy a realizace kuchyní a skříní a sanitary
- koupelnové, instalatérské produkty a technologie
- řešení osvětlení a svítidla
- podlahy, stropy, stěny, dveře, fasády, sklo a okna
- ocelové výrobky, dřevěné rámy a nosníky
- bazény a příslušenství
- bezpečnostní a zabezpečovací zařízení a systémy
- betonové výrobky a prefabrikované konstrukce
- výtahy
Vystavujte s CzechTrade v české expozici a ušetřete čas i náklady:
- Agentura CzechTrade zajistila plochu pro společný stánek CzechTrade s limitovanou kapacitou, na kterém Vaší firmu ráda uvítá.
- Oslovení potenciálních zájemců před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny se záměrem podchytit zájem místních firem o spolupráci.
- Vaše materiály budou během veletrhu selektivně rozdistribuovány vytipovaným zájemcům – potenciálním partnerům nebo klientům (nikoli volně k rozebrání).
- Výstupem této služby pro Vaši firmu po skončení veletrhu bude individuální závěrečná zpráva včetně uvedení všech získaných, relevantních kontaktů.
Firemní prezentace s osobní účastí vašeho zástupce:
- Vytvoří stručný informační profil Vaší firmy v arabštině na základě Vámi dodaných materiálů, který pro akci připraví.
- Váš profil zveřejní na webových stránkách naší kanceláře CzechTrade Saudská Arábie.
- Osobní účast zástupce Vaší firmy na stánku za účelem osobní prezentace a vedení jednání s potenciálními partnery.
- Základní vybavení stánku (stolek, židle, stojan na katalogy apod.), základní občerstvení.
- Logistika (doporučení hotelu, další užitečné informace).
- Možnost umístění loga, banneru a plakátu firmy na společném stánku.
- Zařazení do katalogu vystavovatelů / podmínkou je včasné přihlášení firmy u CzechTrade.
- Osobní asistenci během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s Vašimi obchodními partnery.
Cena:
- Osobní účast na 6 m2 je za 215 000 Kč bez DPH.
- Osobní účast na 9 m2 je za 310 000 Kč bez DPH.
- Osobní účast na 12 m2 je za 380 000 Kč bez DPH.
Katalogová účast:
- Firemní prezentace je možná také formou katalogového zastoupení, kdy společnost bude na expozici zastupovat pracovník kanceláře CzechTrade Saudská Arábie.
- Oslovení potenciálních zájemců před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny se záměrem podchytit zájem místních firem o spolupráci
- Vaše firma zašle na naši kancelář CzechTrade Saudská Arábie své prezentační materiály v AJ (případně ArJ ) v předem domluveném množství a termínu
- Vaše materiály budou během veletrhu selektivně rozdistribuovány vytipovaným zájemcům – potenciálním partnerům nebo klientům (nikoli volně k rozebrání)
- S případnými zájemci sjednáme obchodní jednání pracovníků CzechTrade
- Výstupem této služby pro Vaši firmu po skončení veletrhu bude individuální závěrečná zpráva včetně uvedení všech získaných, relevantních kontaktů
Cena
- Katalogová účast je za 25 000 Kč bez DPH.
Zajímají vás bližší informace o veletrhu BIG 5 Construct Saudi 2026?
Podrobnosti najdete v pozvánce níže na stránce nebo pracovníci agentury CzechTrade rádi zodpoví vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradí, jak se na akci nejlépe připravit.
Přihlašování na akci bylo ukončeno.
Více informací a možnost přihlášení
Kontaktní informace
Pořadatel/gestor
Mgr. Jesenská Zuzana / exportní konzultant – senior / zuzana.jesenska@czechtrade.gov.cz / +420 224 907 566