BIM ve stavebnictví

Již celkově posedmé, letos opět v zářijovém termínu, se ve dnech 2. a 3. září 2021 od 10:00 v Praze uskuteční konference BIM ve stavebnictví.

Datum konání
02.09.2021 - 03.09.2021
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 31, Praha
Další akce v kategoriích

Hlavním organizátorem je v letošním roce Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ve spolupráci s ministerstvem průmyslu a obchodu, které je gestorem Koncepce zavádění metody BIM v Česku. Jejich partnery jsou odbor Koncepce BIM České agentury pro standardizaci, jako odborný garant programu, Svaz podnikatelů ve stavebnictví a další instituce.

Určení:

Konference je tradičně určena pro projektanty, architekty, stavebníky, stavební dodavatele, výrobce stavebních hmot a výrobků, úředníky dotčených orgánů a organizací státní správy, facility managery a odborné pedagogy, developery, zástupce samospráv, akademiky i studenty středních, vyšších odborných a vysokých škol.

Účastníci:

Účast na konferenci přislíbil Karel Havlíček, místopředseda vlády, ministr průmyslu a obchodu a ministr dopravy, a také vládní zmocněnec pro IT a digitalizaci Vladimír Dzurilla, zástupci dalších ministerstev a další významní hosté.

Program:

Program setkání je – jako už tradičně – zaměřen především na konkrétní přínosy metody BIM a digitalizace obecně pro sektor stavebnictví.

Informace:

  • Novinkou letošního roku bude hybridní forma konference – kromě osobní návštěvy se bude možné zúčastnit i prostřednictvím on-line streamu.
  • Vložné: 1 500 Kč bez DPH (1 815 Kč s DPH)
  • Přihláška na akci
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Česká Stavební Akademie

Doporučujeme