Brain & Breakfast: Jak se staví sen s Květou Vostrou

Brain & Breakfast konečně v Plzni! Svůj příběh a cestu k jednomu z nejvýznamnějších úspěchů české startupové scény představí zakladatelka společnosti Ytica a Salted CX, Květa Vostrá, první dáma českých startupů.

Datum konání
23.05.2024
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Arnie’s fresh bistro & coffee, Sedláčkova 39, Plzeň
Další akce v kategoriích

Těšit se můžete i na dva plzeňské příběhy úspěšných žen – Jany Lopatové a Blanky Bendlové.

Řeč bude o tom, jak se staví globální firma od samotného základu. Jak se od začátku buduje firemní kultura, co předchází tomu, než se začne produkt prodávat a jak lídr a zakladatel do toho všeho zapadá.

Květa Vostrá je podnikatelkou v oblasti IT s vizí a odhodláním, která se nebojí plavat proti proudu. Společně se svým manželem Šimonem vytvořila a po pouhých 18 měsících prodala startup Ytica americkému technologickému gigantu Twilio. Nyní stojí v čele své nové firmy Salted CX, která umožňuje byznysům lépe porozumět potřebám svých zákazníků. Květa je žena, která se nebojí učit, ať už na Harvard Business School nebo každé ráno v bazénu. Její přístup k životu a podnikání je inspirován sportem, kde každý krok, i ten bolestivý, má svůj význam. Je maminkou dvou dcer. Její příběh není o opakování úspěchu, ale o neustálém zlepšování sebe sama a překonávání vlastních cílů.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Tereza Vodičková / Propagace & Eventy BIC Plzeň / vodickovat@bic.cz / +420 605 791 520

Doporučujeme