Brazilské investiční fórum 2020

Ve dnech od 9. do 10. listopadu 2020 proběhne v adaptované (mj. virtuální) podobě akce určená širokému publiku, od zástupců soukromému sektoru až po stakeholdery, investory a veřejné činitele.

Datum konání
09.11.2020 - 10.11.2020
Typ akce
Fórum
Země určení
Brazílie Brazílie
Místo konání
Hotel Transamerica, Sao Paulo
Další akce v kategoriích

Klíčovým motivem této mezinárodní akce budou inovace ve strategických sektorech (agroprůmysl, energetika, infrastruktura, zdravotnictví, informační technologie).

Podnikáte a zajímá Vás exotický trh Brazílie, největší latinskoamerické ekonomiky? Pak máte jedinečnou příležitost se vzdáleně zúčastnit Brazil Investment Forum 2020.

Za brazilskou stranu se zúčastní osobnosti ze soukromého sektoru, reprezentanti místních vlád, zástupci akademické sféry, opinion makers a další. Mezi nejvýznamnější řečníky budou patřit brazilský ministr hospodářství Paulo Guedes, ministr zahraničních věcí Ernesto Araújo, ministryně zemědělství Tereza Dias, prezident investiční agentury APEX-Brasil Sergio Segovia či ředitel Centrální banky Brazílie Roberto Campos.

Registrovaní návštěvníci se budou moci zúčastnit nejen přednášek na aktuální politicko-ekonomická témata, ale také online matchmakingových setkání.

Témata:

Hlavními tématy diskuzních panelů budou obecně otázky strategického charakteru, zejména investiční příležitosti pro startupy v oblasti mobility, financích, zdravotnictví a bezpečnosti, technologické inovace a byznysové modely ve zdravotnictví, příležitosti pro investice v energetice a infrastruktuře, dopady digitalizace na průmysl (průmysl 4.0) i služby nebo internet věcí, a to vše v kontextu post-pandemické podoby světa.

Nebude chybět ani panel Meziamerické rozvojové banky nebo panel týkající se role přímých zahraničních investic a jejich reformy.

Fórum je organizované brazilskou agenturou podpory obchodu a investic APEX-Brasil, Meziamerickou rozvojovou bankou IDB a vládou BFR.

Informace:

  • Registrace na akci je zdarma, je dostupná online a již byla spuštěna.
  • Více informací naleznete na webových stránkách BIF 2020

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Brazilská agentura podpory obchodu a investic APEX-Brasil, Meziamerická rozvojová banka IDB a vláda BFR

Doporučujeme