Burza práce a vzdělávání v Olomouci

Úřad práce ČR, Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje a Svaz průmyslu a dopravy ČR zvou širokou veřejnost na Burzu práce a vzdělávání, která proběhne ve čtvrtek 19. října 2023 od 09:00 do 17:00 hodin v Olomouci.

Datum konání
19.10.2023
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
Místo konání
pavilon A, Výstaviště Flora, Olomouc
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Vstup a veškeré poradenství pro návštěvníky jsou zdarma.

Účast na veletrhu přislíbily více než čtyři desítky nejvýznamnějších zaměstnavatelů z Olomouckého kraje působících v řadě odvětví – počínaje strojírenstvím a elektrotechnikou přes potravinářství, výrobu plastů a obalů, stavebnictví až po společnosti podnikající v oblasti obchodu a informačních služeb, v bankovnictví, pojišťovnictví a zdravotnictví. Chybět nebudou ani personalisté z armády a policejních složek. Na burze představí svou vzdělávací nabídku i třicítka vybraných středních a vysokých škol, o jejichž absolventy mají zaměstnavatelé zájem.

Určení:

Akce je určena nejen nezaměstnaným a těm, kteří chtějí změnit práci, ale také čerstvým absolventům škol či stávajícím studentům. Navštívit burzu by měli i ti, kteří se nějakým způsobem podílejí na volbě povolání – ať už jsou to rodiče teenagerů nebo výchovní poradci ze základních škol. V neposlední řadě organizátoři samozřejmě cílí i přímo na žáky posledních ročníků základních škol, kteří o svém studijním zaměření nebo budoucím zaměstnání teprve začínají uvažovat.

Návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavostí a bohatý doprovodný program. K vidění bude např. venkovní přehlídka vojenské, policejní i zemědělské techniky, proběhnou ukázky výcviku služebních policejních psů nebo zásahu vězeňské služby. Na jednotlivých stáncích vystavovatelů najdou příchozí řadu zajímavých exponátů, chybět nebudou ani ochutnávky výrobků, soutěže, vizážistické služby, fotokoutek pro tematické focení a řada dalších lákadel.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
PhDr. Dagmar Nečasová / dagmar.necasova@uradprace.cz / +420 950 141 491

Doporučujeme