Business den Ukrajiny na MSV v Brně

Komora pro hospodářské styky se SNS, s. o. k., spolu s Česko-ukrajinskou obchodní komorou, o. s., ve spolupráci s Obchodně průmyslovou komorou Dněpropetrovské oblasti Ukrajiny a za podpory MPO ČR a Veletrhů Brno připravují na 5. října 2022 od 09:30 Business den Ukrajiny.

Datum konání
05.10.2022
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Ukrajina Ukrajina
Místo konání
sál Morava, pavilon A3, Výstaviště, Brno
Další akce v kategoriích

Jedná se o tradiční setkání zástupců českých firem s představiteli Dněpropetrovské oblasti a také českých institucí, jejichž posláním je podpora exportu.

Ještě není vše upřesněno, ale za ukrajinskou stranu je přislíbena účast předsedy Oblastní rady Dněpropetrovské oblasti N. Lukašuka, prezidenta OPK Dněpropetrovské oblasti V: Žmurenka, ředitelky Dněpropetrovské investiční agentury V. Zatyšňak a několika poslanců ukrajinského parlamentu. Delegaci by měla doprovázet mise představitelů ukrajinských firem.

Na české straně by měl být ministr průmyslu a obchodu J. Síkela a představitelé EGAP, ČEB, některé z komerčních bank a zástupce advokátní kanceláře PRK Partners s. r. o. s informacemi z teritoria.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. František Masopust / Předseda představenstva, Generální manažer, Komora SNS / masopust@komorasns.cz / +420 732 227 882

Doporučujeme