Business Market

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje pořádá dne 26. září akci s názvem Business market, na které se představí široké spektrum jejích nových členských firem a zároveň se potkáte se zástupci firem její dlouholeté členské základny.

Datum konání
26.09.2023
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
Místo konání
Kinobar ETÁŽ, Vítkovická 3369, Ostrava
Další akce v kategoriích

Hlavní myšlenkou marketu je představit fungování a principy Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje novým členským firmám, a především komoru dostat do podvědomí široké veřejnosti. Celá akce se proto uskuteční v Dolních Vítkovicích v prostorách kinobaru Etáže. Právě zde budou mít zástupci nových členských firem možnost od prezentovat body svého podnikání, své tvorby a celkově filozofii jejich firem. Business marketem chce KHK Moravskoslezského kraje docílit přímého shledání a možného propojení mezi již členskými firmami a těmi novými. Zároveň chce dát možnost široké veřejnosti poznat své principy.

S ohledem na koncept marketu se KHK Moravskoslezského kraje zaměřila a oslovila především menší rukodělné podniky a podnikatele. Na Business marketu se představí nové členské firmy, jako jsou AN.YWHERE, které se zabývají šitím sportovních a dětských doplňků, či firma Bobcorn, která Vás překvapí neotřelými variacemi chutí pražené kukuřice. Mezi dalšími podnikateli můžete narazit na Medoo, Cerwoodesign či Papirovnu. Z našich stálých firem se na Business marketu představí firmy Botumy, Navinko a Libros.

Pro návštěvníky Business marketu bude celé odpoledne na své vinyly hrát ostravský DJ Soulphonique a občerstvit se budou mít možnost jak na baru kinobaru Etáže, tak v prostorách kavárny Cokafe nebo u vyhlášeného ostravského food trucku Mutant, který se specializuje na asijskou a mexickou kuchyni.

Registrace na akci

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Marcela Vontor / m.parolkova@khkmsk.cz

Doporučujeme