Business Opportunities in Georgia

V úterý 25. ledna 2022 od 10:00 se v Praze uskuteční Česko gruzínské podnikatelské setkání Business Opportunities in Georgia, které organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci se Velvyslanectví Gruzie v ČR a Česko-Gruzínskou Hospodářskou Komorou.

Datum konání
25.01.2022
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Gruzie Gruzie
Místo konání
sídlo HK ČR, vchod recepce A, 4. patro, Na Florenci 15, Praha 1
Další akce v kategoriích

Hlavním tématem jednání bude podnikatelské prostředí v Gruzii: ekonomický a investiční potenciál, aktuální obchodní příležitosti a další zajímavá témata. Navíc Nino Mchedlidze, prezidentka Česko-gruzínské hospodářské komory představí Česko-gruzínskou obchodní komoru (CGCC).

Akce se zúčastní i velvyslankyně Gruzie v ČR J.E Mariam Rakviashvili, Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR, Mikheil Khidureli, ředitel Enterprise Georgia a Giorgi Pertaia, prezident Gruzínské obchodní a průmyslové komory.

Agentura Enterprise Georgia byla založena v roce 2014 a má na starosti podporu podnikání a investic v Gruzii s cílem přeměnit tuto zemi v moderní a inovativní stát. Za tímto cílem navazuje spolupráci se zahraničními firmami a institucemi, se kterými domlouvá obchod či si vyměňuje know-how.

Registrace na emailové adrese prague.emb@mfa.go .

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mariam Orjonikidze / Embassy of Georgia to the Czech Republic / morjonikidze@mfa.gov.ge / +420 233 311 751

Doporučujeme