Business Shaker – #10 Duševní vlastnictví jako akcelerátor růstu

Dne 30. září 2020 od 15:30 do 17:30 proběhne online workshop, na kterém se dozvíte, nejen základní pojmy duševního vlastnictví, ale i jak využít jeho potenciál ve svém podnikání.

Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Získáte cenné rady, které vám pomohou správně nastavit strategii duševního vlastnictví a zpeněžit tak svou technologii vhodným způsobem.

Business Shaker je série bezplatných workshopů, na nichž zkušení mentoři radí, jak se vypořádat s problémy, které mohou potkat každého podnikatele, a pomáhají posouvat byznys kupředu. Přijdte získat odpovědi i na své otázky! Kapacita je vždy omezená, nemusíte se proto bát vydýchaného vzduchu a nedostatku prostoru pro vlastní iniciativu.

Určení:

Workshop je určený podnikatelům a inovativním startupům, kteří chtějí získat inspiraci, cenné rady a posunout svůj byznys dále. Pokud si nejste jistí, zda je pro vás workshop vhodný a nevíte co očekávat, kontaktujte pořadatele.

Program:

  • Objasníte si roli duševního vlastnictví při uvádění produktu na trh a při tvorbě hodnoty podnikání.
  • Dozvíte se nejčastější mýty a chyby v souvislosti se strategií duševního vlastnictví.
  • Ukážete si funkci patentu jako tržního monopolu.
  • Představíte si různé způsoby komercializace duševního vlastnictví.
  • Vysvětlíte si proces externí inovace neboli akvizice cizího know-how.

Přednášející:

Liliana Berezkinová vedla sedm let nanotechnologický startup Nanopharma, pro který vytvořila obchodní model, portfolio duševního vlastnictví a získala řadu B2B strategických partnerů včetně globálních lídrů z oborů výroby, potravinářství a biotechnologií. Nyní vede poradenskou firmu Pipette & Chart a pomáhá výzkumně-vývojovým firmám dostat se z laboratoře na mezinárodní B2B trhy. Jako mentorka pomáhá startupům identifikovat nové příležitosti a inovace, vytvořit kvalitní B2B prezentace, ověřit technologii v praxi a vést a motivovat tým.

Informace:

Registrace na akci a další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ +420 296 342 500

Doporučujeme