Business2Science 2023

Třetí ročník úspěšné konference Business2Science tentokrát na téma Marketingová excelence neboli Z laboratoře na trh a zpět proběhne dne 19. října 2023 v Ostravě.

Datum konání
19.10.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Areál MSIC, budova VIVA, Technologická 376/5, Ostrava-Pustkovec
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Letošní konference naváže na předchozí dva ročníky a zaměří se speciálně na marketingovou excelenci ve vyšších řádech inovací.

Budete se společně věnovat otázkám, jak znalosti z trhů o konkrétních potřebách lidí a firem co nejlépe uchopit a využít jak pro zaměření výzkumu, tak pro komercializaci jeho výsledků.

Konference bude bohatá na vystoupení významných řečníků z podnikatelské a akademické sféry, nebudou chybět panelové diskuse, konkrétní případové studie, pitch deck session high tech start ups, elitních výzkumníků, klastrů a dalších, networkingové prostory spojené s meetpoints a bohatým cateringem.

Pozvání přijali hlavní strategický poradce pro rozvoj inovačních ekosystémů ze švédské Vinnovy Kjell-Håkan Närfelt, fyzikální chemik Radek Zbořil z CATRIN Univerzity Palackého či bývalý rektor VŠB-TUO Ivo Vondrák. Dále promluví například Operations Product Manager Pavel Tuček za Forvia Hella a spolumajitelka Nafigate Corporation Lenka Mynářová. Tito a další hosté otevřou celou škálu témat od zhodnocování znalostí až po komercializaci výsledků vědy a výzkumu.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Sabina Koukolová / Event manager / Sabina.Koukolova@ms-ic.cz / +420 723 200 725

Doporučujeme