CEE Automotive Supply Chain 2022

Již pátý ročník CEE Automotive Supply Chain, letos s podtitulem: Challenges for Automotive Supply Chain in 2023 and Beyond, se uskuteční v Žilině.

Datum konání
11.10.2022 - 12.10.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Slovensko Slovensko
Místo konání
Žilina
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

V loňském roce (v Olomouci) se této akce, která nabízí zajímavý dvoudenní mix zahrnující mezinárodní konferenci, večerní neformální schůzky a
oficiální b2b jednání mezi firmami z automobilového průmyslu, zúčastnilo více než 300 firem z 10 zemí.

Hlavními organizátory jsou Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky a AutoSAP – Sdružení automobilového průmyslu. Partneři EEN zajišťují program druhého dne, tedy b2b jednání mezi zúčastněnými firmami.

Téma konference bude Výzvy pro automobilový dodavatelský řetězec v roce 2023 a dále, přítomni budou zástupci významných firem z automobilového průmyslu v regionu střední Evropy, ti jsou pak k dispozici i druhý den, kdy jejich nákupčí = buyers jednají s přítomnými dodavateli.

Obory:

výroba automobilových částí a komponentů; systémy a moduly, IT, automatizace výroby, servis, R&D v automobilovém průmyslu, logistika.

Informace:

  • Poplatky:
    • Standard – 400 €, dvoudenní vstupenka zahrnuje účast na úterní konferenci a večerní recepci i středečních b2b jednáních, veškeré občerstvení během akce, Early bird –320 € při registraci do 9. 9. 2022
    • Basic – 360 €, pouze jednodenní vstupenka na konferenci a večerní recepci, občerstvení během akce, Early bird 280 € – při registraci do 9. 9. 2022. Nezahrnuje účast na b2b jednáních! Účastník s Basic vstupem se může b2b jednání zúčastnit pouze se svým kolegou z firmy, který má zaplacený Standard registrační poplatek.
    • Ceny nezahrnují DPH 20 %.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ info@ceeautomotive.eu / +421 904 663 262

Doporučujeme