CEE Sustainable Finance Summit 2022

CEE Sustainable Finance Summit 2022 se uskuteční v hybridním formátu, online nebo s exkluzivním osobním vstupem pro pozvané, v Praze od 16. do 20. května 2022 od 09:00 do 17:30.

Datum konání
16.05.2022 - 20.05.2022
Typ akce
Fórum
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
hotel Augustine na Malé Straně v Praze / online
Další akce v kategoriích

Cíl:

Hlavním cílem této konference je nabídnout prostor pro navázání kontaktů a podnítit diskusi o příležitostech, které přinášejí nové trendy v oblasti udržitelného financování, ESG a ambice EU v oblasti udržitelnosti a transparentnosti v regionu.

Během mnoha panelových diskusí, kterých se zúčastní někteří z nejuznávanějších evropských odborníků, se budete zabývat různými aspekty udržitelnosti ve financích, které se týkají energetiky, bankovnictví, podnikání a inovací.

CEE Sustainable Finance Summit je jedinečnou příležitostí pro odborníky a experty z finančního sektoru, veřejného sektoru a podniků k získání lepšího přehledu o těchto tématech, a k výměně znalostí a postřehů pro lepší zvládání výzev, které povedou k transformaci naší ekonomiky na udržitelnější.

Informace:

  • Pokud máte zájem o osobní účast, zvolte den/dny a potvrďte svou účast na adrese julian.toth@isfc.org.
  • Kapacita je omezená, tedy osobní účast funguje na principu, kdo se dříve registruje.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Ivana Domaníková / zástupce GŘ, projektová manažerka: Rok nových technologií 2022; Export AMSP ČR / domanikova@amsp.cz

Doporučujeme