Ceny energií: Ochrana spotřebitelů v době energetické krize

Diskusní setkání Institutu pro veřejnou diskusi na téma Ceny energií: Ochrana spotřebitelů v době energetické krize se koná dne 13. dubna 2023 od 09:00 v Praze.

Datum konání
13.04.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Enforum Event Space, Sokolovská 695, Praha 8
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Trh maloobchodních dodavatelů energií prochází už rok a půl významnou proměnou, kterou odstartoval pád Bohemia Energy, následovaný energetickou krizí a dalším nebývalým růstem cen energií s následným zásahem státu v podobě zastropování cen pro koncové spotřebitele. Zároveň začala platit novela energetického zákona zaměřená na lepší ochranu spotřebitelů. Konference IVD se pokusí dosavadní vývoj zanalyzovat a otevřít diskuzi nad možnými způsoby, jak spotřebitele lépe chránit.

Přednášející:

Do diskusního panelu přijali pozvání Stanislav Trávníček, předseda Rady ERÚ, René Neděla, ředitel sekce energetiky a jaderných zdrojů MPO, Tomáš Kadlec, generální ředitel ČEZ Prodej, David Konvalina, ředitel pro maloobchod a marketing Innogy ČR, Jan Zápotočný, místopředseda představenstva E.ON Energie, Jiří Gavor, ředitel Asociace nezávislých dodavatelů energií a Michal Macenauer, ředitel strategie, EGÚ Brno.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
David Pavlát / Project Director / david.pavlat@communa.cz / +420 777 771 087

Doporučujeme