Česko-bavorský EDIH Twister

Na Česko-bavorském EDIH Twisteru se sejdou digitální inovační huby, eDIHy, Enterprise Europe Network a další subjekty podporující digitální transformaci firem.

Datum konání
11.05.2023
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Německo Německo
Místo konání
České Budějovice
Další akce v kategoriích

Zazní novinky v oblasti možností využití umělé inteligence, nových přístupů ke kyberbezpečnosti nebo digitálních výrobních technologií, které malým a středním firmám pomáhají k vyšší efektivitě a konkurenceschopnosti, a zkušenosti z české a bavorské strany.

Na akci představí své aktivity a příklady dobrých praxí:

  • Evropská centra pro digitální inovace EDIH CIH, EDIH ČVUT a EDIH Brain4Industry
  • Digitální inovační hub Jihočeský DigiHub
  • Technická univerzita Deggendorf a jí koordinovaný česko-bavorský EDIH DInO
  • Síť Enterprise Europe Network
  • a další partneři i konkrétní firmy z česko-bavorského příhraničí.

Prvním česko-bavorským dílem bude zahájen letošní cyklus přednášek, diskuzí, praktických ukázek a tipů k prohloubení spolupráce s německými sousedy v rámci nového cyklu EDIH Twister.

Uslyšíte novinky o technologicky zaměřených službách v oblasti kyberbezpečnosti a umělé inteligence, dozvíte se, do jakých vzdělávacích aktivit se můžete zapojit a které konzultační služby v oblasti podpory přístupu k financování procesů digitální transformace i v dalších oblastech Vám zastoupené EDIHy i zastoupení sítě Enterprise Europe Network v obou zemích nabízejí. Seznámíte se s konkrétními firmami a institucemi, které jejich služeb již využily nebo mají zájem o spolupráci v česko-bavorském kontextu a potkáte nové partnery. A to z obou stran hranice, na akci zavítají i vážení hosté z Bavorska.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
P. Hladík / TC Praha / hladik@tc.cz / +420 724 353 606

Doporučujeme